lekarz Dariusz Nadolski

Pulmonolog

2,6

Nie polecam!!!! Pan doktor jest bardzo niemiły, podnosi głos na pacjentów. Odnoszę wrażenie, ze pomylił zawód, ponieważ nie ma grama empatii i szacunku do pacjentów. Nie wykazuje się odpowiednimi kompetencjami!!!

Przykro.Pan doktor nie analizuje stanu pacjenta- nie bierze pod uwagę innych ciężkich schorzeń podczas leczenia na oddziale. Metoda na święty spokój z pacjentem, to relanium. Pan doktor przede wszystkim powinien być człowiekiem dla drugiego człowieka. Na oddziale płucnym karygodne są zachowania niektórych pielęgniarek, które głośno narzekają na zachowania pacjentów ( leżących) w nocy- nie dają im pospać- ciekawe jak by to był Pani ojciec lub matka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????? Wstyd! A gdzie sumienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

Wstyd! A gdzie sumienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

Kompetentny i zaangażowany w cały proces leczenia. Empatyczny, z bardzo dużą wiedzą. Bardzo polecam!

Doskonały lekarz! Kompetentny, z rozległą wiedzą. Dzięki diagnozie Pana Doktora - dziś cieszę się dobrym zdrowiem. Pełen profesjonalizm! Bardzo polecam!

Nie polecilabym tego lekarz mojemu nagorszemu wrogowii!!!Jest zlozona oficiana skarga w szpitalu powiatym w Golubiu -Dobrzyniu przez nasza rodzine z powodu zaniedbañ dokonaych przez tego lekarza ktore doprowadzily do zatrzymania krazenia i spiaczki mojego ojca Jan Muchewcz.Zakladam ze przypadek mojego ojca nie byl pierwszym i ostatnim n oddziele plucnym prowadzonym przez pana Nadolskiego!Przez cztery dni od przyjecia na oddzial mojego taty doktor ignorowal calkowcie pacienta,nie zlecajac badañ!Nie monitorowanie pacienta!Nie zrobienia spirometrii!Nie zlecil zacwnikowanie ,przy calkwitym braku moczu!Zleci odlaczenie tlenu przy niedotlenieniu organizmu!!!Po czwartej dobie pobytu w szpitalu moj ojciec byl niedotleniony,wyczerpany i doslownie zwijal sie z bolu.....Na co pan doktor Nadolski zlecil zastrzyki z relanium po ktorych nastapilo zatrzymanie serca!!!Opocz tego wszystkiego wola o pomste do nieba zachowanie z jakim podchodzi Pan doktor do rodziny ....jest gburny i impertynecki !!!