lekarz Dariusz Nowak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia Była to moja 1 wizyta u ginekologa i to na NFZ, jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wzbudza zaufanie,ma super podejście do pacjenta. Dokładnie bada i zleca odpowiednie badania,Strach do ginekologów został w końcu przełamany,dziekuje. Aleksandra.K

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Nareszcie po prawie trzydziestu latach doświadczeń z różnymi ginekologami ,mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że wreszcie trafiłam do dobrego specjalisty i to w Częstochowie.... ;) Anioł nie człowiek.Wspaniały.Polecam szczerze. .

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy pacjentowi, delikatny podczas badania. Trafiłam do gabinetu z okropnym bólem podbrzusza i dzięki temu, że doktor skierował mnie na odpowiednie badania i wypisał skierowanie do szpitala uratował mi życie. Dziękuję.

Jestem pacjentką od prawie 8 lat.Prowadził dwie moje ciąże. Osoba godna polecenia. Uprzejmy, wszystko tłumaczy, bardzo dobre podejście do pacjentki nie tylko w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu. Zawsze oddzwania. W 100% osoba godna zaufania.

dobry lekarz, szkoda tylko że wizyta kosztuje już 120 zł przez to muszę poszukać kogoś tańszego a szkoda bo już się przyzwyczaiłam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5

Jarosław Lemański

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21