dr n. med. Dariusz Olejniczak

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Polecam!Lekarz,jakich mało.Syn zadowolony,a i my jako rodzice też.Kompetentność i kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego rewelacyjne.Zaufanie do swojej osoby pan doktor wzbudza już na pierwszej wizycie przez dokładne wytłumaczenie choroby.W naszym przypadku(właściwie syna)zostaliśmy dokładnie poinformowani o przebiegu operacji co bardzo nas uspokoiło.

Godny zaufania.Rzadko spotyka się tak spokojnego i życzliwie nastawionego lekarza wobec pacjenta.Wszystko jasno i powoli wytłumaczy.

zdecydowanie godny polecenia. Dokładnie opisał mi co się dzieje i kiedy należy zacząć się martwić a kiedy to fizjologia. Uśmiechnięty i rzeczowy. Wzbudza zaufanie i respekt. Ujął mnie tym jak zaczął rysować wszystko po kolei i spokojnie wyjaśniał co i jak. POLECAM!!!!!

POLECAM!!!!!

Przesympatyczny:). Leczył mnie na nerki, mam 18 lat ale wzbudził moje zaufanie:).Dowcipny;)

Poświęcił wystarczającą ilość czasu, bardzo dokładnie opisał chorobę oraz podał formy jej leczenia, przy tym był uprzejmy i rzeczowy

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Łódź"?

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Złotno 19