lekarz Dariusz Orczykowski

Wspaniały lekarz fachowiec ma doskonały zespół lekarzy i pielęgniarek .po mimo pandemi koronawirusa na OIOM jak i na oddziale znakomita opieka . Podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu za uratowanie życia .Pacjent z wypadku na motorze z 19.04.2020 R.T. Dziękuję

Bardzo dobry lekarz, uratował życie mojemu mężowi, po operacji nadal prowadził pacjenta, zależało mu na zdrowiu męża, widać że jest lekarzem z powołania, polecam wszystkim którzy muszą skorzystać z opieki chirurga

Wspaniały lekarz. Uważam, że uratował mi życie. Pomimo wielu obowiązków interesuje się pacjentem. Człowiek o dużej kulturze osobistej. Dziękuję.

Ten Pan uratował mi życie !Jako lekarz i człowiek zasługuje na wielki szacunek .Jest uprzejmym,wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Pomimo wielu obowiązków poświęca pacjentowi dużo uwagi .Polecam!

Jest świetny!!! Bardzo miły i dba o pacjentów. Jako pierwszy udzielił fachowej konsultacji i przeprowadził zabieg wycięcia torbieli . Polecam :)

Lekarz jest w porządku! W zeszłym roku wykonywał mi zabieg laparoskopii, który się udał. Miły , uśmiecha się i zalezy mu na człowieku :) Pozdrawiam

Lekarz jest w porządku!
W zeszłym roku wykonywał mi zabieg laparoskopii, który się udał.
Miły , uśmiecha się i zalezy mu na człowieku :)

Pozdrawiam

Wspaniały lekarz ,miły,uprzejmy ,rzadko się spotyka takich lekarzy, zna się na swojej pracy,lekarz który nie jest nastawiony na branie pieniędzy,,.Polecam bardzo.

Jedyny lekarz, który udzielił mi wyczerpujących informacji. Poświęcił czas i nie zbagatelizował schorzenia. Dziękuję.

Świetny lekarz, dr. Orczykowski prowadził mnie podczas pobytu w szpitalu i przeprowadził zabieg laparoskopii woreczka żółciowego, polecam

wspaniały chirurg i człowiek sympatyczny kompetentny przemily dzieki niemu odzyskałama wiare w publiczna słuzbe zdrowia goraco polecam