lekarz Dariusz Osiaklekarz Dariusz Osiak - zdjęcie profilowe

lekarz Dariusz Osiak

Internista, Pulmonolog

Posiadam specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych oraz chorób płuc z dwudziestoletnią praktyką zawodową. Doświadczenie zawodowe to: praca w pogotowiu ratunkowych, w oddziale chorób wewnętrznych z pododdziałem intensywnej opieki kardiologicznej oraz oddział chorób płuc gdzie pełniłem funkcję zastępcy ordynatora. Aktualnie jestem konsultantem w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy oraz biegłym sądowym.
Zajmuje się leczeniem schorzeń układu oddechowego takich jak: zapalenia oskrzeli, zapaleni...

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria

Długi i bardzo dokładny wywiad , pózniej badanie i... trafna diagnoza i dobór lekarstw. Wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze. bez nerwów i niepotrzebnego stresu!

Okazało się, że miałem zapalenie płuc, lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że to tylko przeziębienie, a radiolog, że jest pdejrzenie guza, ale na własną rękę zacząłem szukać specjalisty i tak trafiłem do dr Osiaka. Uspokoił mnie, szybko postawił diagnozę, dostałem antybiotyk, po kilku tygodniach zrobiłem tomografię i wszystko jest wporządku. Bardzo dobrego podejście do pacjenta, jest szczery, przy tym zdystansowany i ma ludzkie podejście. polecam

Lekarz wart polecenia! Bardzo dokładnie bada, odpowiada w zrozumiały sposób na wszelkie pytania, jest dostępny pod telefonem również po wizycie.

polecam doktora Osiaka najbardziej, choć trafiłam przypadkiem, dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Zostałam "gruntowanie przebadana :) i mogę powiedzieć, że po 1 takie zainteresowanie pacjentem - rzadko, na prawdę rzadko sę zdarza, po 2 wiedza medyczna na wysokim poziomie, po 3 ludzkie podejście pełne życzliwości i kolejnym plusem jest kompleksowość badań

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49