Dariusz Owczarek

Ortopeda, Traumatolog

Pan dr operował i leczył mojego syna,pomógł też mnie - a wczesniej z chorą stopą przez TRZY lata chodziłam od lekarza do lekarza, wystarczyły dwa zastrzyki.Operował też kolano męża, Kompetentny, konkretny ale "ciepły " człowiek,z ludzkim podejściem do pacjenta.POLECAM Bozena

Mam problem z bólem w klatce piersiowej. Przyczyny kardiologiczne zosatły wykluczone, zalecono badanie u ortopedy. Spodziewałem się kompleksowego badania przy użyciu nowoczesnych metod (USG, rezonans) - zamiast tego pan doktor tylko mnie "opukał". Na całe "badanie" poświęcił ok. 1 minuty. Na wyjaśnienia - pół minuty. Rozumiem jeśli to banalna sprawa i dobremu ortopedzie wystarczy rzut oka by wiedzieć z czym ma do czynienia, ale wówczas ważne jest aby dokładnie pacjentowi to wytłumaczyć. Ja niejako WYNAJMUJĘ lekarza do usługi na moją rzecz, i chcę nie tylko skorzystać z CAŁEJ jego wiedzy, ale też uzyskać na swój temat wyczerpujący "RAPORT" w postaci informacji. Niestety, pod tym względem p. Owczarek bardzo mnie zawiódł, dlatego nie polecam tego lekarza.

witam widac ze lekarz zna sie na sprawie nie powiem ale bylem przez niego operowany mialem wrocic w ciagu miesiaca do sportu a juz minelo 7 miesiecy od operacji i mam duze problemy z poruszaniem sie ale ogolnie polecem tego pana bo ma dobre podejscie do pacjenta.

leczenie bardzo skuteczne oraz bardzo dobre porady.Bardzo polecam!Zajmuje sie każdym pacjentem w należyty sposób.Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.Polecam go gorąco!

Polecam serdecznie. Swietny cierpliwy lekarz. Bardzo kompetentny i fachowy. Mam szczescie ze do niego trafilam.

W pełni podpisuję się pod opinią poprzednika. Świetny specjalista i bardzo sympatyczny człowiek.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta. Miałem z nim pierwszy kontakt w Szpitalu Bródnowski w Warszawie (obecnie już tam nie pracuje). Operował mi skomplikowane złamanie kości piętowej. Wszyscy lekarze, którzy zobaczyli efekt jego pracy mówili, że jest to mistrzowska robota. Od złamanie minęło 1,5 roku i mogę powiedzieć, że praktycznie nie odczuwam już dolegliwości z nim związanych. Doktor Owczarek przyjmuje w klinice Medicover na ul. Bitwy Warszawskiej w Warszawie, w Legionowie w klinice ortopedycznej OSTEON gdzie konsultuje i operuje (klinika ma podpisany kontrakt z NFZ) oraz w każdy wtorek na Terchominie przy u;. Ćmielowskiej na przeciwko kościoła. Nie jest to typ lekarza, który chce wydoić z pacjenta masę pieniądzy. Kilkakrotnie mówił mi jak zrobić abym nie płacił w ogóle lub płacił mniej. Jeżeli ktoś będzie potrzebował (oby nie) naprawdę świetnego fachowca idźcie do niego!!!