Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Witam Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było zupełnie bezbolesne.A asystentka zajęła się wszystkim profesjonalnie od początku do końca.To gabinet bardzo profesjonalny.Szkoda tylko ze dzieci nie przyjmują bo ...

Witam
Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było zupełnie bezbolesne.A asystentka zajęła się wszystkim profesjonalnie od początku do końca.To gabinet bardzo profesjonalny.Szkoda tylko ze dzieci nie przyjmują bo byłabym tam z moimi pociechami pierwsza.

Osoba polecająca mi dr Pękałę powiedziała: "Magik,nie stomatolog"... Zgadzam sie w 100 %, zero stresu, zero bolu, lekarz dla którego leczenie zębow to zdecydowanie pasja, mega dokładny, wszystko na spokojnie tłumaczy, wyjaśnia co i jak. Długo szukałam dobrego dentysty, dr Pekala dla mnie zdecydowanie nr 1 . Polecam Go kazdemu!!! :)

Leczę się u doktora od lat, ja i moja rodzina. Dla nas niemal ideał- "niemal " gdyż ideałów pono nie ma, lecz doktor świetny pod każdym względem. Do innych zalet dołączyłabym jeszcze czystość i pełną higienę. Zdecydowanie polecam-jedyna wada to długie terminy oczekiwania na wizytę.

Najlepszy lekarz na śląsku ,podchodzi do każdego pacjenta z dużym zaangażowaniem ,zawsze bardzo ale to bardzo i panicznie bałam się stomatologa a odkąd chodzę do dr.Pękały to tylko przyjemność. Rozumie mój strach i zawsze mi wszystko tłumaczy co i jak będzie robił,rozmawia o wszystkim z pacjentem nawet o pracy i rodzinie przez co człowiek czuje się swobodniej.Ma cudowne znieczulenie którego samo podanie pacjentowi nie boli i sam zabieg też jest całkowicie bezbolesny,usuwanie zęba to u niego zwykły naprawdę bezbolesny zabieg .Lekarz naprawdę godny polecenia :) Gdyby każdy stomatolog miał takie podejście do pacjenta i takie znieczulenia to ludzie by mieli zdrowe zęby bo najczęściej to ze strachu nie chodzą .

przeważnie kazdy z nas boi sie stomatologa a szczególnie chirurga, a jednak w gabinecie u pana doktora Dariusza Pekały można zapomniec zarówno o strachu jak i bólu, przytulne wnętrze i bardzo miła , profesjonalna obsługa.Jeszcze nigdy się niespotkałam z takim podejściem do pacjenta i z taką cierpliwością i wrażliwościa na każdy najmniejszy grymas,po za profesjonalnym podejściem do pacjenta doceniam tu przedewszystkim jakośc stosowanych materiałów oraz sprzetu które w fachowych rękach dają gwarancje pięknego białego uśmiechu pan doktor PEkała to stomatolog podchodzący do swojej pracy z wielką pasja i zaangażowaniem, sam pobyt w gabinecie nie pozostawia nic wiecej do życzenia przemiła obsługa sprawiająca że czas od wejscia do gabinetu a do wejścia do profesjonalnego stomatologa jest zwyczajnie relaksem tym którzy boja się stomatologa to polecam pana doktora Dariusza Pękałe :)

Witam . polecam kazdemu Tego Fachowca robi to co inny nie podejmie sie, zeby ktore inni spartaczyli potrafi uratowac . kazdy kto kozystal z uslug raz, powraca. fachowiec w calej pelni ! i dodatkowo ma to/ Coś /! /znam osoby ktore z bardzo daleka przyjezdzaja kiedy tylko maja problemy stomatologiczne dodam ze moja Rodzina rowniez kozysta z uslug tego Pana ciesze sie ze moge w ten sposob podziekowac i polecic kazdemu . Panie Darku bardzo bardzo dziekuje ! <3

Polecam wszystkim doktora Dariusza Pękałe!!!!!!!!! którzy boją się panicznie stomatologa ten stomatolog jest poprostu REwelacyjny bezboleśnie usunoł mi zęba który miał zapalenie , a leczenie zębów u tego stomatologa to prawdziwy relaksik więc o tym stomatologu niemożna napisać inaczej tylko tak ;spełnia oczekiwania pacjenta, jest bardzo kompetentny,poswięca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, tłumaczy chorobę i metodę leczenia,wzbudza zaufanie ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,dla tego stomatologa najważniejszy jest pacjent i jego ząb !!!!!jeżeli ktoś sie bardzo boi wizyty u stomatologa to polecam dr. Dariusza Pękałe to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam a byłam u wielu !!!!!!!!!!!!!

REWELACYJJNY stomatolog !!!!!!!!!! kompetentny,wzbudza zaufanie poświęca pacjętowi odpowiednio dużo czasu wizyta u tego stomatologa to prawdziwy Relaks tym którzy boją się stomatologa poleciła bym dr Dariusza Pękałe !!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz stomatolog.Miła i przyjemna atmosfera. Ma również super podejście do dzieci.GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM!!!:)

Bardzo dobry lekarz stomatolog.Miła i przyjemna atmosfera.
Ma również super podejście do dzieci.GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM!!!:)

On jest niesamowity....co tu duzo pisac trzeba isc i przekonac sie na wlasnej skorze a raczej zebach:)bezbolesny z dobrym sprzetem i jeszcze lepszymi umiejetnosciami