lekarz Dariusz Podbielski

Neonatolog, Pediatra

lekarz godny polecenia, kompetentny, komunikatywny. Odpowiedzialny, z wielką troską o małego pacjenta. Zainteresowany chorobą dziecka do całkowitego wyleczenia.Bardzo dziękuję Panie doktorze i życzę dużo zdrowia i wytrwałości.

Lekarz który prowadził mojego starszego syna od urodzenia i młodszego doraźnie,niezawodny i bardzo trafnie stawiający diagnozy. Dzięki niemu mam zdrowych chłopaków. Polecam go Wszystkim!!!

Dr Dariusz Podbielski był z naszym synkiem od pierwszych jego chwil po urodzeniu, w 29 tyg.ciąży.Zawsze uprzejmy i kompetentny, dogłębnie tłumaczył każdy problem zdrowotny.Uspokajał nas wewnętrznie.Mieliśmy i nadal mamy do niego zaufanie.Trafnie diagnozował choroby i racjonalnie stosował leki. Karolek ma teraz 1,5 roku i jest zdrowym wesołym chłopcem dzięki dr Podbielskiemu i całemu zespołowi Oddziału ITN. To lekarz z powołania, gorąco polecamy.

bardzo polecano mi pana doktora, jednak nie bylam w pelni zadowolona z wizyty. mialam kilka "problemow" z dzidziusiem, jednak mialam wrazenie, ze podczas jednej wizyty lekarz zajmie sie jedna kwestia, a pozostaly problem przy nastepnej wizycie, platnej oczywiscie... nie bylam rowniez zadowolona z diagnozy - moje watpliwosci potwierdzila konsultacja z kolejnym pediatra.

Świetny pediatra zawsze trafia z diagnozą, ale bardzo drogi. Dzwonimy po niego, gdy sytuacja jest podbramkowa.

Świetny pediatra zawsze trafia z diagnozą, ale bardzo drogi.
Dzwonimy po niego, gdy sytuacja jest podbramkowa.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński