dr n. med. Dariusz Polaczkiewicz

Laryngolog

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej. Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 . Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej.
Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Brak rozpoznania choroby , to że jest miły nie znaczy że dobrze leczy ,lekarz ma gabinet w Nysie ,a umawia na wizyty do Opola . Przed zabiegiem specjalnie umawia na wizyte ,aby mieć klienta . Dobry lekarz pracuje w swoim mieście ,a nie dojeżdza 65 km codziennie . Być może jest to powołanie do pieniędzy !! pozdrawiam pacjent

Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc mojej mamie (86 lat). Troskliwy, cierpliwy i polecam każdemu potrzebującemu pacjentowi. Takiemu lekarzowi bez obaw można zaufać. Panie doktorze Dziękuję!!!!!!

Wspaniały człowiek, wyczerpująco wyjaśnia problem chorobowy i właściwie diagnozuje chorobę doprowadzając do jej całkowitego wyleczenia. Polecam

Profesjonalista, bardzo cierpiwy, tłumaczy chorbę. Nie bierze się od razu do leczenia tylko najpierw diagnozuje. Jedyny który leczy chrapanie. Polecam już nie chrapię!!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Opole"?

Tatarkiewicza 1
45-832 Opole

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole