dr n. med. Dariusz Polaczkiewicz

Laryngolog

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej. Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 . Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej.
Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc mojej mamie (86 lat). Troskliwy, cierpliwy i polecam każdemu potrzebującemu pacjentowi. Takiemu lekarzowi bez obaw można zaufać. Panie doktorze Dziękuję!!!!!!

Wspaniały człowiek, wyczerpująco wyjaśnia problem chorobowy i właściwie diagnozuje chorobę doprowadzając do jej całkowitego wyleczenia. Polecam

Profesjonalista, bardzo cierpiwy, tłumaczy chorbę. Nie bierze się od razu do leczenia tylko najpierw diagnozuje. Jedyny który leczy chrapanie. Polecam już nie chrapię!!!!

Rewelacyjny lekarz, polecam każdemu! cierpliwy i wyrozumiały, a do tego sympatyczny

Panie doktorze bardzo dziękuję za przeprowadzenie operacyjne usunięcie migdałka gardłoowego u mojej córki Wiktorii. Dzięki Panu moja córka nawet nie wie że miała coś usuwane. Jest szczęśliwa i przedewszystkim może spać spokojnie. Byłam oczarowana opieką i zaangażowaniem personelu. Pierwszy raz spotkałam sie z tak miłą obsługą. Naprawdę gratuluję i kłaniam się nisko!!!

Lekarz godny polecenia w każdym calu, kompetentny, godny zaufania do tego otwarty na pacjenta i uprzejmy. Dociekliwy w trudnej diagnozie, a wiem z doświadczenia że takich lekarzy-laryngologów mało na naszym rynku medycznym bo większość laryngologów to niedouczeni ignoranci.

polecam operował mnie pan doktor i zabieg się udał a miałam guza szyi.

polecam operował mnie pan doktor i zabieg się udał a miałam guza szyi.

Chodziłam z dzieckiem wiele razy do laryngologa mówiąc o problemie u mojego dziecka,pani doktor twierdziła, że dziecko jest zdrowe, dopiero ten lekarz na 2-giej wizycie zdiagnozował chorobę- jesteśmy w trakcie jej leczenia. Lekarz jest kompetentny, uprzejmy, godny polecenia!

Wspaniały lekarz tylko polecić, kompetencja i fachowość na pierwszym miejscu. Pomógł mi bardzo. Gorąco polecam - P. Wiora