lekarz Dariusz Potoczny

Internista, Pulmonolog, Wizyty domowe

Lekarz pełen empatii, zaangażowania, zawsze otwarty i gotowy, aby pomóc, bardzo kompetentny, wspaniały człowiek-słowem jeden z bardzo nielicznych lekarzy z powołania. Znam Pana doktora od kilku lat i mam do Niego pełne zaufanie. Jego diagnoza jest zawsze w punkt. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze.

Nie można ocenić inaczej niż b.pozytywnie.Człowiek przez duże "C".Wspaniałe podejście do pacjenta.Nie pozwala na rozklejenie się,rzeczowy, serdeczny,z dużym poczuciem humoru,który odpowiednio dawkowany wprowadza miły nastrój.Ważne jest by pacjent miał zaufanie do lekarza, wiedział,że on słucha uważnie,sensownie przejmuje się nękającymi problemami. Cieszę się, że na mojej chorobowej drodze stanął ten lekarz. POLECAM !!!!!!

Cieszę się, że na mojej chorobowej drodze stanął ten lekarz.
POLECAM !!!!!!

Miałam przyjemność poznać Pana doktora Potocznego w szpitalu wojskowym,moja mama (lat 92)zakrztusiła się podczas obiadu,nie mogłam sobie z tym poradzić,wezwałam pogotowie,panowie ratownicy zdecydowali zabrać mamę do szpitala.Z oddziału ratunkowego trafiła na oddział kardiologii i tam dr Potoczny wprowadzając przez nos wężyk udrożnił mamie przełyk czy krtań w każdym razie natychmiast było dobrze.Lekarz super uprzejmy,wprowadzający naprawdę miły nastrój przed,podczas oraz po zabiegu.Zdarzenie to z szczęśliwym zakończeniem miało miejsce dnia 13 sierpnia 2012r.Panie doktorze bardzo dziękuję w imieniu mojej mamy oraz własnym. Jolanta Mucha

Jolanta Mucha

Doskonały diagnosta, rewelacyjne podejście do pacjenta, czarujący,polecam.

Doskonały diagnosta, rewelacyjne podejście do pacjenta, czarujący,polecam.

z lekarzem miałem tylko chwile do czynienia. wrażliwość 0, zrozumienie 0, takt 0. Polecam ludziom o silnych nerwach.

doktor Potoczny najcudowniejszy lekarz na swiecie lekarz z prawdziwym powołaniem zawsze ma czas na rozmowę z pacjentem fachowiec w swojej dziedzinie zawsze mi pomoże chociaż nie jestem grzeczną pacjentką czasami nie słucham zaleceń i cały czas palę chociaż kochany doktorek chce żebym przestała.Ludzie idzcie do tego lekarza jeżeli macie problem z oddychaniem płucami oskrzelami pozdrawiam

Lekarz niezwykle empatyczny. Rzeczową argumentacją i siłą spokoju potrafi uspokoić nawet najbardziej spanikowanego pacjenta. Odpowiada na zadane pytanie, nie zbywa pacjenta. Wyjaśnia wszelkie wątpliwosci. Rzeczowy, kompetentny a przy tym nie pozbawiony dużej dozy humoru. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem.

Jest bardzo wrażliwy i zaangażowany.Jak trzeba zostaje po godzinach pracy jeżeli tego wymaga pacjent szpitalny. Otrzymuje od b.pacjentów podziękowania w gazetowych anonsach za ratowanie zdrowia podczas pobytu w szpitalu.

od b.pacjentów podziękowania w gazetowych anonsach za ratowanie
zdrowia podczas pobytu w szpitalu.