lekarz Dariusz Rajch

Kardiolog

Polecam dr Rajcha jako bardzo dobrego kardiologa. Empatia i kompleksowość podejścia do pacjenta powoduje, że wizyta nie jest stresująca nawet dla pacjenta w podeszłym wieku. Przy tym właściwa diagnoza i trafność leków to potwierdzenie kompetencji dr. Rajcha.

Bardzo dobry lekarz, poświęca czas pacjentowi, zaangażowany w to co robi. Dobrze dobiera leki. Polecam!

Leczę się u w/w lekarza długo , świetnie dobiera mi leki, zawsze miły , poświęca dużo czasu , mnie dużo już pomógł, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Gorąco polecam.

Polecam gorąco leczę się długo u w/w lekarza trafnie dobiera lekarstwa,serdeczny da się odczuć że chcę pomóc,poświęca dużo czasu.

Uważam, że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Uważam, że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Leczę się u w/w lekarza długo doskonale dobiera leki,wiele mu zawdzięczam gdyż dużo mi pomógł,mam zaufanie do niego,gdyż da się odczuć że chce naprawdę pomóc i za to cenię go najbardziej,że czuje się bezpieczna pod jego opieką Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Dzięki niemu po 14 latch mogę powiedzieć, że jestem uzdrowiona. Zabieg który dla profesorów był niemożliwy dla niego był oczywisty i zawierzyłam mu. Dzisiaj tego lekarza polecam wszystkim. Dziękuję.

Dzięki niemu po 14 latch mogę powiedzieć, że jestem uzdrowiona.
Dzisiaj tego lekarza polecam wszystkim.
Dziękuję.

Najlepszy kardiolog jakiego poznalem. Pomogl mi w koncu dobrac odpowiednie leki!!!