dr n. med. Dariusz Rozmiarek

Laryngolog, Foniatra

2,4
2,1
2,2

Wyszlam bez diagnozy, mimo ze choroba meczy mnie od kilku miesiecy. Nawet nie zostalam wysłuchana, nie zapoznal sie z historia leczenia, zbagatelizowal wyniki poprzednich badan. Doktor poswiecil mi max.5minut podsumowujac ze skoro "jestem mloda i silna to nie musze chodzic do lekarzy i nic mi nie bedzie"...

Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Swietny specjalista z ogromna wiedza I profesjonalnym sprzetem. Mom zdaniem zalapal swietny kontakt z mom czterolatkiem. Poza tym potrafi porozumiec sie w jezyku angielskim.

Ostrzegam! Nie polecam !! Najgorszy laryngolog! Niekompetentny, arogancki , niekomunikatywny . Biznesmen biorący pieniądze a nie pomagający choremu.

Bardzo zły. Niekompetentny. Ordynarny. Za każdym razem kiedy przychodzi się prywatnie naciąga by nabijać mu wizyty na NFZ. Symuluje leczenie. Jak już inni wspomnieli - król arogancji. Wrogowi bym nie polecił

Szanowni Państwo. Arogancki pan doktor R. dwukrotnie postawił w moim wypadku nieprawidłową diagnozę. Pierwszy raz zdiagnozował nieuleczalną chorobę, która po wizycie u neurologa okazała się... problemami z kręgosłupem. Drugi raz wybrałem się do doktora R. w sprawie ciągle nawracającej anginy - zwróciłem uwagę, że nie działają na mnie antybiotyki na bazie penicyliny (sztandarowe dwa: Duomox i Augamentin). Dodatkowo zapytałem się czy nie warto byłoby zrobić wymazu z gardła. Pan doktor, z ironicznym wyrazem twarzy... przepisał mi receptę na Augamentin. Zmarnowałem czas i pieniądze, a stan mój - oczywiście zgodnie z przewidywaniem - pogorszył się. Pomogła dopiero wizyta u innego - tym razem kompetentnego lekarza, który przepisał odpowiedni lek. Doktorowi R. wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy i jest przekonany o swej nieomylności. NIESŁUSZNIE. ANI RAZU NIE POSTAWIŁ U MNIE TRAFNEJ DIAGNOZY! Kompletnie nie potrafi słuchać tego co mówi pacjent. Typowy znachor - diagnozę stawia na podstawie swojego wróżenia z fusów. Unikać jak ognia!

Zgadzam się, że ten człowiek to "mistrz" arogancji i braku kompetencji. Około 2 miesięcy temu zbagatelizował moje dolegliwości bólowe zatok szczękowych. Uznał to za "niedożywienie" lub "nerwicę". Po wizycie byłam oburzona jego postawą i wypowiedziami. Trafiłam do innego lekarza i dziś jestem już po operacji. Stanowczo nikomu tego znachora nie polecam.

Jak już pisałem wcześniej oceniając laryngologa z Warszawy który mnie badał. Po nieustannych infekcjach gardła zgłosiłem się 1 raz w życiu do laryngologa wrzesień 2012 Piaseczno, badanie powierzchowne i szybkie, instrumenty stare i przedpotopowe diagnoza banalna infekcja gardła - no wiem bo boli. Kuracja antybiotyk i do domu. Zero wskazania przyczyny ciągłych infekcji. Zero poprawy ciąg dalszy infekcji. Październik 2012 Wałbrzych doktor Rozmiarek przypadkowa wizyta po kolejnej ciężkiej infekcji. Sprzęt jak ze star-treka monitor kamera wziernik diagnoza po 5 minutach zapalenie zatok, ropa, migdałki, krtań itp. wszystko widać jak na dłoni na monitorze, jest przyczyna ciągłych infekcji!!! ALLELUJA!!!Wielkie dzięki dla doktora Rozmiarka. Polecam wszystkim jak najbardziej.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jest arogancki i nie słucha co się do niego mówi. Byłam u niego z dzieckiem i nie pozwolił mi opisać problemu z jakim przyszłam, a tylko przeprowadził rutynowe badanie laryngologiczne ( a kompletnie nie w takim celu przyszłam). 5 minut wizyty kosztowało mnie 100 zł, a nie uzyskałam żadnej konstruktywnej porady wymaganej przez logopedę. Szukam innego lekarza.

Bardzo nieuprzejmy i arogancki lekarz. Nie słucha tego co mówi pacjent. Jego ocena i postawiona diagnoza jest tą jedyną właściwą i ostateczną, zupełnie ignoruje opinie innych lekarzy. Wręcz nie czyta przedłożonej do wglądu dokumentacji medycznej. Przepisuje leki nie pytając pacjęta o inne dolegliwości i zażywane leki, np. przepisał lek obniżający ciśnienie pacjętowi z niskim ciśnieniem tętniczym. Ponadto przeprowadzone przez doktora badanie laryngologiczne i stroboskopowe to prawdziwa udręka, wręcz znęcanie się nad pacjętem, tylko po to aby dowieść, że to On ma rację. Zdecydowanie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na ...

Zdecydowanie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat Dr Dariusza Rozmiarka oraz odradzam wizytę, szkoda czasu, pieniędzy /na dojazd/ i własnego zdrowia.

Zdecydowanie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat Dr Dariusza Rozmiarka oraz odradzam wizytę, szkoda czasu, pieniędzy i własnego zdrowia.