Pan Dariusz Siutkowski mega rehabilitant, punktualny, ciepły, serdeczny, bardzo kontaktowy z odpowiednim podejściem do pacjenta, wysoka kultura, pełny profesjonalizm, właściwy człowiek na właściwym miejscu, po prostu człowiek anioł godny polecenia 100%

Rewelacja, od dziecka miaam migrenę, jest to dolegliwość która wyłączala mnie z życia na 3 dni. Objawiała się tym ,że ból głowy pojawiąła sie np rano po przebudzeniu, i nasilał sie z godziny na godzine, aż aż mgłosci wymiotów i taka męczarnia trwala prze trzy dni i trzy noce... mimo brania przeróźnych leków, które jeśli obniżały choć troche ból t o tylko na chwile , czasem wcale nie pomagały. Pan mgr Dariusz Siutkowski po wykonanych badaniach przeprowadził terapię, byłam może 4 razy, jednak już po pierwszej wizycie poprawa była natychmiastowa. Teraz czuję się dobrze a nawet bardzo , poprostu głaz z głowy został usunięty , dziekuję panie magistrze, polecam wszystkim Monika

Witam, dużo pracuję za biurkiem i przed komputerem, od pewnego czasu czasu zacząłem odczuwać bóle pleców, które nasilały się coraz bardziej utrudniając moją pracę. Za namową koleżanki, która wcześniej była na masażu zgłosiłem się do specjalisty pana mgr Siutkowskiego, wykonał badanie i stwierdził ,ze przyczyną moich dolegliwości jest zwiększone napięcie mięśniowe, Już po pierwszej wizycie odczułem wyraźną poprawę, a po kilku ból zniknął całkowicie. Gorąco polecam