dr n. med. Dariusz Skaba

Protetyk, Stomatolog

Pan dr Darek nie tylko wyleczył mi zęba, również potraktował łagodnie moją kieszeń, do tego przyjemnie obdarował mnie komplementami, przez co zachęcił do następnej wizyty. Nie wspomnę o tym, że nie tylko jest wybitnym specjalistą ale również czarującym mężczyzną, przy którym nie odczuwa się bólu, a jedynie przyjemny dreszczyk emocji. Polecam wizytę u Pana doktora - sama przyjemność :D

Pan doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego w życiu spotkałam. Spokojny, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy a do tego jest bardzo uprzejmy. Wizyta u dentysty to już czysta przyjemność. Dodam jeszcze, że NIE jest 'pazerny' na pieniądze- co w dzisiejszych czasach jest niestety rzadkością:( POLECAM!!!!!

Wspaniały lekarz,chętnie się odwiedza Dr.Skabę. Polecam każdemu Pana doktora

Wspaniały lekarz,chętnie się odwiedza Dr.Skabę.
Polecam każdemu Pana doktora

polecam tego stomatologa, nie mam do niego zadnych zastrzezen

polecam tego stomatologa, nie mam do niego zadnych zastrzezen

Wspaniały dentysta! mily, uprzejmy, nic tylko sie umawiac na kolejne wizty:))

Wspaniały dentysta! mily, uprzejmy, nic tylko sie umawiac na kolejne wizty:))

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego poznałam.Wysokiej klasy fachowiec, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń co do leczenia (czego nie mogę powiedzieć o innych dentystach u których leczyłam zęby)Zęby leczę u niego od około 15 lat. I nie ukrywam, że gdy mam problem z zębem i z jakiegoś powodu nie mogę się umówić na wizytę (np urlop Pana doktora) czekam cierpliwie nawet z silnym bólem zęba bo przyznam szczerze żadnego innego dentystę nie odwiedzę:)

Super przemiły lekarz, z poczuciem humoru.Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest bardzo kompetentny i ma podejście do pacjenta. Polecam....wszystko na najwyższym poziomie.

super stomatolog od 16 lat leczy zeby całej mojej rodzinie

super stomatolog od 16 lat leczy zeby całej mojej rodzinie