lekarz Dariusz Sobczyk

Pan doktor miły i uprzejmy, ale bardzo niechętny do wystawiania skierowań na badania specjalistyczne i laboratoryjne. Sugestie rodziców, żeby dla pewności wykonać dodatkowe badania zazwyczaj są zbywane steierdzeniami, że to normalne w przypadku tak małego dziecka, ze nie dzieje się nic niepokojącego i żeby obserwować dziecko. W moim przypadku ta niechęć zakończyła się wizytą na SOR.

Przez tego lekarza mój syn wylądował 2 razy w szpitalu w ciągu dwóch miesięcy na zapalenie krtani poprzez niedobadanie dziecka przed szczepieniem.

Nie polecam!!! Zawsze mega opóźnienie. Bilans malucha to jakaś pomyłka, zważenie i zmierzenie oraz osłuchanie i wyproszenie z gabinetu bo pacjenci czekają. Przed szczepieniem podobna sytuacja, na moją prośbę zajrzał do gardła i ucha. Dramat!!!

nie polecam chodziłam prawie 4 lata raz podał antybiotyk z pecylina gdzie wiedział,że dziecko jest uczulone skończyło się odczulaniem w szpitalu bo Pan doktor wypisał zyrtec i odesłał nas do domu sama jeździłam bez pomocy i pokierowania nas do szpitala bo stwierdził,że jest weekend i wieczorem jest tylko przychodnia świąteczna .Te raz natomiast dziecko ma paciorkowca sama robiłam wymazy badania krwi bo Pan doktor stwierdził ,ze gardło jest czerwone ale nie wymaga antybiotyku i przejdzie a gorączka jest pewnie od tego gardła wiec gdybym zaufała Panu doktorowi to moje dziecko nadal by gorączkowało i wypiło by pewnie więcej leku na zbijanie gorączki która ciągle po 6 godzinach wracała a tak wiem co mu jest i wiem ,że muszę koniecznie zmienić pediatrę mojemu synowi nie polecam !!!!!

Pan Doktor przyjeżdża do naszego Malucha zawsze, gdy dzieje się cos niepokojącego. Jest punktualny, spokojny i uśmiechnięty, dzięki czemu badanie to czysta przyjemność. Poświęca nam tyle czasu,ile aktualnie potrzebujemy (zależnie od problemu). Jego diagnozy są trafne, a dzięki opanowaniu i cierpliwości,które i nam się udziela wiele razy uniknęliśmy zbędnego podawania antybiotyku. Zdecydowanie polecam!!!

Chodzimy do P. Doktora od 1,5 roku i na razie bez zarzutu, ale fakt, omijają nas wszelkie choroby, więc to są tylko wizyty kontrolne przed szczepieniem.

niemiły dla dzieci rodziców odsyła nie daje leków przez niego dziecko w końcu dostało zapalenia oskrzeli

ja zdecydowanie jestem zadowolona z tego lekarza .Mam zapisane u niego trójkę dzieci i nigdy nie było żadnego problemu . Lekarz miły ,nigdy nie skracAł wizyt ,udielał wyczerpujących informacjii i nie robi problemu ze skierowaniami. Uważam że jeśli nie jest się specjalista w jakiejs dziedzinie to lepiej skierowac na konsultację a z tym nie ma problemu.

Zdecydowanie polecam. Pan doktor przyjmował nas podczas dyżuru w szpitalu, zbadał maluszka, zlecił morfologię, przeprowadził obszerny wywiad z rodzicami, wszystko wytłumaczył, osobiście ponaglał laboratorium o wynik badania. Po kompleksowym badaniu okazało się, że maluszek nie musi pozostać w szpitalu. Lekarz bardzo miły, kompetentny.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!! Jest nieuprzejmy, bagatelizuje nawet poważne objawy chorobowe (albo nie ma o nich pojęcia?). U mojego syna nie stwierdził stulejki, chociaż dziecko ją ma. Kiedy zapytałam, czy to normalne, że mały układa głowę na jedną str., stwierdził, że nie ma powodu do obaw. Syn cierpi na kręcz szyi i obniżone napięcie mięśni (stwierdzone przez innego pediatrę) od trzech miesięcy syn jest rehabilitowany. Na koniec, gdy chciałam poprosić o poradę, usłyszałam, że to nie Anglia, że tutaj mamy 10 minut na pacjenta. Do rodziców: zastanówcie się proszę, ...

Do rodziców: zastanówcie się proszę, zanim podejmiecie decyzję o wizycie u tego pana. Gdybym wtedy mu zaufała, moje dziecko miałoby teraz ogromne powikłania.