lekarz Dariusz Sobieraj

Chirurg ogólny, Urolog

2,9
2,9

Niesympatyczny,przeciętny fachowiec,dużo szumu wokół własnego EGO, zasłużył już chyba na tytuł naukowca ,co najmniej docenta,

Leczylem sie u Pana Doktora ORDYNATORA 2 lata, stracilem bardzo duzo pieniedzy na wizyty i leki! to wszystko, poza tym zniszczyl mi zdrowie, wyjalowil organizm do dna bardzo silnymi lekami nieprzeznaczonymi dla mnie(po konsultacji z innymi lekarzami)jestem mlodym czlowiekiem a dostawalem leki dla starszych, nie wyleczyl w ogole, zdecydowanie NIE polecam, przed pierwszym razem 2 lata temu tez czytalem opinie, poszedlem myslalem ze bedzie ok. pozarla go rutyna, ma za dobra opinie i dlatego tylko patrzy na kase. bedac na wizycie 3 razy uslyszalem dokladnie te same slowa-poprostu jakby bylo gdzies zakodowane i te same leki i dalej i dalej. teraz lecze sie dalej u innego i oprocz tego na odpornosc gdzyz jestem calkowicie zniszczony a mam 20 lat! ODRADZAM!!!

temu panu chodzi tylko o kasę a zdrowie pacjenta to tak albo sie uda albo nie osobiście miałem styczność z tym zjawiskiem nie polecam chyba że ktoś ma kasy lak lodu to tak pan Dariusz lubi doić pacjentów

Człowiek, który nie wykonuje swojej pracy należycie, pogarsza zamiast leczyć, a gdy stan jest już bardzo poważny najzwyczajniej w świecie umywa ręce. Nie napiszę lekarz, bo dla mnie i mojej rodziny stracił jakąkolwiek wartość.

Bardzo dobry lekarz.Polecam wszystkim!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz.Polecam wszystkim!!!!!!!!

Najlepszy lekarz w Krośnie! Chodziłam do innego prywatnie w Krośnie, ale dopiero dr.Sobieraj mnie wyleczył w 100%.

Tak swietny lekarz , bardzo dobrze rozumiejacy chorego a przy tym nastawiony na leczenie a nie na zbyci chorego .Byłem juz u kilku lekarzy urologów a Pan Sobieraj okazała sie tym najlepszym

gorszego lekarza nie znam. jak mozna w badaniu usg nerek wykryc piasek?

gorszego lekarza nie znam. jak mozna w badaniu usg nerek wykryc piasek?

kompetentny lekarz, dość szybkie rozpoznanie u prawie 80 leniej babci, dzieki za pomoc panie doktorze

spełnił moje oczekiwania wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak ją leczyć wzbudził moje zaufanie jestem zadowolona z wizyty pacjętka