lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny

Właśnie zakończyłam leczenie u doktora i dlatego postanowiłam napisać opinie. Miałam problem z hemoroidami, ale dr Sokołowski skutecznie go rozwiązał. Polecam metodę evrf, ze względu na natychmiastowe efekty, krótkie i spokojnie do przeżycia zabiegi oraz przede wszystkim skuteczność!!! Poza tym sam doktor jest bardzo sympatyczny i potrafi podejść do pacjenta w taki sposób, ze tak w sumie krępujące problemy, jakimi są żylaki odbytu i związane z tym skrępowanie i strach szybko znikają. Na początku trochę sie wstydziłam, ze będzie mnie leczyć mężczyzna, a nie kobieta, ale teraz nie żałuje tego wcale i bardzo sie cieszę, ze trafiłam do tego doktora.

Doktor wart polecenia następnym pacjentom. Profesjonalne podejście do pacjenta, przy tym po prostu mądry i sympatyczny człowiek. Skuteczna metoda falami radiowymi. Rezultat przerósł moje oczekiwania.

Jako pacjentka Doktora potwierdzam pozytywna opinie o nim. Jest to lekarz niezmiernie sympatyczny, skuteczny i bardzo delikatny. Nie znam lepszego specjalisty od zylakow odbytu.

Mnie doktor wyleczył szczelinę odbytu jednym zabiegiem, który trwał krótko i szybko odczułem ulgę. Skończyły sie bóle i krwawienie. Dla mnie super lekarz.

Doktor Sokołowski to wybitny specjalista, który usunął mi hemoroidy bez konieczności pobytu w szpitalu i operacji. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, który także cierpiał z powodu hemoroidow odbytu i bardzo zachwalał metodę doktora. Teraz sam przekonałem sie na własnej skórze, jak dobry jest to Lekarz. Wszystkie dolegliwości zniknęły i czuje sie bardzo dobrze. Wielki szacunek dla umiejętności Doktora Sokołowskiego. Sprzęt na poziomie wręcz światowym, prowadzenie pacjenta bez zarzutu. Mamy w kraju naprawdę znakomitego proktologa.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Piotrkowska 204/210

szpital w Zgierzu
Zgierz
Centrum Medyczne GEMINI
98-100 Łask
NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz