lekarz Dariusz Sosnowski

Super lekarz prowadził moja pierwsza ciążę... Daje dużo pozytywnej energii. Bardzo zaangażowany w swoja prace. Żałuję że tak późno sie do niego wybrałam na pewno druga ciążę tez będę u niego prowadzić. Pozdrawiam serdecznie.

Super lekarz prowadził moja pierwsza ciążę...
Daje dużo pozytywnej energii.
Bardzo zaangażowany w swoja prace.
Pozdrawiam serdecznie.

Dr. Sosnowski to dobry specjalista. Polecam

Dr. Sosnowski to dobry specjalista. Polecam

Pan doktor jest naprawdę niesamowity-poza tym, że jest kompetentny jeśli chodzi o kwestie medyczne jest także niezwykle, jak na przedstawiciela tej specjalizacji, sympatyczny! Odpowiada na pytania(nawet głupie), pyta o wątpliwości pacjentki, interesuje się tym co się z pacjentką dzieje jeśli ta trafia do szpitala. Można mnożyć te pozytywy. Gorąco polecam!

Lekarz - wzór dla innych lekarzy i wymarzony prowadzący dla kobiet w ciązy.

Lekarz - wzór dla innych lekarzy i wymarzony prowadzący dla kobiet w ciązy.

Z calego serca polecam. Dr prowadził moja ciaze od 34 tyg. Mimo ze bylam tylko na 3 wizytach u niego traktował mnie bardzo poważnie. Kiedy potrzebowałam porady dzwonilam i bez problemu odpowiadał na moje pytania, a gdy nie mogl odebrać oddzwanial (nawet jak byl na wakacjach). jak trafilam do szpitala to przychodził do mnie, interesował sie moim stanem. Ponad to jest mily i delikatny.

Gorąco polecam wszystkim dr.Sosnowskiego,to wspaniały i godny zaufania lekarz.Wizyty u Pana doktora to czysta przyjemność.

Świetny fachowiec. Godny polecenia, miły i rzeczowy.

Świetny fachowiec. Godny polecenia, miły i rzeczowy.

Byłam prowadzona prze lekarza w czasie całej ciąży , także mogę powiedzieć że bardzo byłam zdowolona. Fakt że ciąża była bez powikłań , ale pierwszą ciążę miałam martwą, lekarz był przy porodzie do końca.

Pan dr Sosnowski jest w 100% kompetentnym lekarzem, daje poczucie komfortu psychicznego, wsparcia w trudnych momentach dla pacjentki, informacje przekazuje w sposób zrozumiały!!!