lekarz Dariusz Sowiński

Internista, Diabetolog

Bardzo dobry lekarz. Idzie z duchem czasu, zna wszystkie nowinki, leczy mnie na tyle skutecznie i motywuje do działania, że w hemoglobiny glikowanej ponad 9 zeszłam do 7. Zawsze dobrze doradzi i wysłucha.

Chciałam podzielić się spostrzeżeniami mojej Mamy dot w/w p. doktora.Oboje Rodzice są starsi,Tato po udarze, skazany na stałą pomoc Mamy.Podczas jednej z wizyt Pan doktor mówił tak szeptem ,że Mama niewiele z tego słyszała(Tato z racji wieku nic).Na prośbę Mamy o głośniejszą wypowiedż,lekarz odpowiedział,że nie ma takiej możliwości.Wydaje mi się,że takie zachowanie nie było na miejscu.Ja bym pewnie wyszła(bo i tak nie wiedziałabym co mówi),natomiast Rodzice zostali,chodż teraz Mama twierdzi ,że nie wie czy nie zmieni lekarza na mniej mruczącego.Panie doktorze!Pan też kiedyś będzie wiekowy,nie życzę jednak Panu spotkania na swojej drodze tak asertywnego lekarza.
Pozdrawiam Anna Szaroń

Jestem pod jego opieką od ponad roku i muszę przyznać, że to najlepszy lekarz,z jakim miałam do tej pory do czynienia i nie zamieniłabym go na żadnego innego (a cukrzycę mam już od ponad 17 lat i z niejednym lekarzem miałam do czynienia) :) Dba o pacjenta i zachęca do dbania o swoje zdrowie :)

Jedyny kompetentny lekarz zajmujący się cukrzycą typu I kobietami (diabetyczkami) w ciąży itd we Wrocławiu!!! Przez dwa lata próbowałam znaleźć pożądnego diebetologa zarówno publicznego, jak i prywatnie...i nic...na szczęście trafił się doktor Sowiński. Pierwszy który nie jest tylko od wypisywania recept. Polecam go wszystkim!!! Szczególnie młodym osobom któym zależy żeby ich cukrzyca nie zniszczyła ich zbyt szybko oraz kobietom planującym ciążę!!!