lek. dent. Dariusz Sprus

Dr Dariusz Sprus to wspaniały lekarz i człowiek – profesjonalista w swojej dziedzinie, uczciwy, uprzejmy i życzliwy. Wizyty zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, pacjent nie odczuwa stresu. Na pytania o metodę leczenia zawsze uzyskuję wyczerpujące wyjaśnienia. Szczerze polecam!

Świetny SPECJALISTA!!! * Rzetelny, sumienny, solidny i konkretny pan doktor! * Zwraca uwagę na najmniejszy szczegół podczas wizyty. * Już na pierwszej wizycie szczegółowo został przedstawiony mi plan leczenia. * Szybkie i punktualne terminy. * Miły, sympatyczny i uśmiechnięty personel. Za dotychczasową wykonaną pracę bardzo doktorowi DZIĘKUJĘ.

Świetny SPECJALISTA!!!
* Rzetelny, sumienny, solidny i konkretny pan doktor!
* Zwraca uwagę na najmniejszy szczegół podczas wizyty.
* Już na pierwszej wizycie szczegółowo został przedstawiony mi plan leczenia.
* Szybkie i punktualne terminy.
* Miły, sympatyczny i uśmiechnięty personel.

Za dotychczasową wykonaną pracę bardzo doktorowi DZIĘKUJĘ.

Niedawno korzystałam z usług dr Dariusza Sprusa i jestem bardzo zadowolona.To dobry fachowiec, kompetentny, uprzejmy i cierpliwy. Gabinet dobrze wyposażony, przyjazna atmosfera.Gorąco polecam.

Bardzo dobry specjalista, wizyty na um.godzinę, leczenie fachowe i bezbolesne,miła atmosfera,bardzo polecam

Moja wizyta nie przebiegła pomyslnie. Ząb zepsuty i bolący oczyszczony bez znieczulenia za które chciało sie zapłacić. Na ząb została nałożona plomba. Z gabinetu wyszlem z buzia pełną wacikow i resztek plomby. Na słowoteraidzenia słowa nie usłyszałem. Po 5 dniach musiałem isc do innego dentysty z wielkim bólem który uznal ze ząb jest do usunięcia. Pare lat temu ten dentysta był bardzo dobry teraz daje wiele do życzenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ruda Śląska"?

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska