lekarz Dariusz Szala

Lekarz godny zaufania , stu procentowy specjalista , sympatyczny ,uśmiechnięty znający się na swoim fachu oby więcej było takich jak on , w stu procentach polecam

Doktor Szala to świetny lekarz, bardzo uprzejmy. Z uśmiechem mija osoby napotkane na korytarzu, które ma pod opieką oraz poświęca czas dalej z uśmiechem, często pyta jak ktoś się czuję. Doktorowi życzę rozwoju kariery i osiągnięcia sukcesów, aby każdego dnia był uśmiechnięty! Lekarz godny polecenia! Polecam!

Bardzo dobre podejście do pacjenta, życzliwość, cierpliwość i mógłbym w pozytywach tak wymieniać nadal. Panie Doktorze, życzę sukcesów, 100% trafnych diagnoz, 200% zadowolonych pacjentów. Polecam.

Wczoraj byliśmy z naszym 6 latkiem u doktora w szpitalu na izbie przyjęć /otoropedia/. Wyrazy uznania za profesjonalizm i kulturę osobistą. Zlecił niezbędne badania , na podstawie ich wyników wydał trafną diagnozę i zalecenia dalszego leczenia . Pomimo długiego czasu oczekiwania /ale to wina systemu/ cieszę się że trafiliśmmy na doktora Szalę, któremu życzę dalszego rozwoju i aby nie zmieniał swojego podeśjcia do pacjentów a to na pewno zaowocuje w jego dalszej karierze i osiąganiu sukcesów. Podziękowania również dla zespołu wspomagającego doktora / m..in. pielęgniarz Żołnierz /Pozdrawiam.

Jednym słowem dziecko mi uratował...szybka diagnoza, leczenie, trafne jednoznaczne decyzję, kompetencje, wiedza, umiejętności.Oby każdy miał możliwość na Niego trafić....

Wciąż poszukujesz " Rzeszów"?

Ks.Jałowego 10/4

SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba
Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
35-303 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn