dr n. med. Dariusz Szczepanek

Neurochirurg

Życie mojej mamy tak potoczyło swój tor , że wykryto u niej przypadkiem tętniaka w głowie . Okazał on się jednak dużo trudniejszym egzemplarzem niż u 95% innych osób. W tym całym dla nas strasznym momencie na naszej drodze Bozia postanowiła nam postawić Dr. Dariusza Szczepanka . Długo myślałam jak powinnam i chcę opisać tego człowieka o normalnym ludzkim sercu aby wyrazić to jakim jest cudownym człowiekiem co jest bardzo ważne w takich sytuacjach oraz to jak ogromnym talentem został obdarzony od Pana Boga, który w trakcie jego pracy trzyma go chyba za ręce. Jeśli ktoś kto to czyta , znalazł się w podobnej sytuacji jak my i zastanawia się czy wybrać tego lekarza to niech dłużej tego nie robi tylko złoży ręce i pomodli się dziękując , że ma możliwość trafić do takiego człowieka. Panu Doktorowi , życzę dużo zdrowia , cierpliwości do pacjentów a może bardziej ich rodzin i oby tak dalej wyglądała jego praca.

Byłem operowany przez Pana Doktora na kręgosłup w październiku 2020 r. w Lublinie. Z całego serca dziękuję za to, że po profesjonalnie wykonanym zabiegu uwolnił mnie Pan od bólu, który dokuczał mi od wielu lat. Potrafił mnie Pan zmobilizować do dbania o swoje zdrowie.Nie da się ocenić Pana wielkiego serca, opieki, zaangażowania.Życzliwe i empatyczne podejście pana Doktora do człowieka jest godne podziwu. Życzę zdrowia, żeby mógł Pan Doktor dalej pomagać ludziom. Gorąco polecam Pana Doktora i zawsze będę wdzięczny. Z wyrazami szacunku Artur F.

Pan doktor, dnia 18.01.20 przeprowadził w Sandomierzu operację b.duzej przepukliny kręgosłupa odcinka lędźwiowego metodą klasyczną (blizna 7 cm). Do poddania się operacji zmusił mnie potworny ból oraz trudności z chodzeniem i wypróżnianiem się. Teraz bólu nie odczuwam. Na razie pozostały problemy ze zwieraczami, chodzę z balkonikiem. Mam nadzieję, że na skutek rehabilitacji i leczenia farmakologicznego powrócę do zdrowia. Polecam wszystkim potrzebującym oddanie się w ręce fachowca - dr-a Szczepanka. Empatyczny człowiek z poczuciem humoru :)

Przewspaniały lekarz i człowiek, pełen optymizmu, ciepła, cierpliwości. Całkowicie skupiony na dobru pacjenta, potrafi wyciszyć, uspokoić, dobrze nastroić, nie wspomnę już o pełnej fachowości lekarskiej. Dziękuje bardzo, że to właśnie do Pana Doktora trafiłam !!! Z pełnym zaufaniem można oddawać się w ręce tak świetnego lekarza, zapominając przy tym o chorobie.

Świetny specjalista, wspaniały człowiek, bardzo życzliwy, konkretny, odwiedza pacjentów których prowadzi, poradzi i informuje o wszystkim. Interesuje się pacjentami oraz ich stanem. Zapytany o coś porozmawia, udzieli odpowiedzi. Wysoka kultura osobista. Polecam każdemu tego doktora, nie tylko dlatego że jest tak bardzo kontaktowy ale również z racji wiedzy i specjalizacji oraz profesjonalizmu i rzetelności pracy. Dziękuje Panie Doktorze za Pana postawę.

Fantastyczny człowiek! Kompetentny i troskliwy lekarz. Być Jego pacjentem to wielkie szczęście. Wszystko mi cierpliwie i spokojnie tłumaczył a po operacjach otoczył wyjątkową opieką.

Serdecznie polecam!!!! Takiego drugiego nigdzie nie ma! Niezwykle mily, sympatyczny i przyjazny. Wrazliwy na cierpienia innych, zawsze znajdujacy czas. Ponadto ŚWIETNY FACHOWIEC I SPECJALISTA W SWOIM ZAWODZIE.... gdyby nie on... dzis bylabym sparalizowana... Po ciezkim zlamaniu kregoslupa w wypadku.... Do konca zycia bede dziekowac Bogu, ze mi go wtedy zeslal...

złota rączka, mysłałam ze to mój koniec , ale to był koniec tylko mojego guza na mózgu a ja czuję się dobrze ,

Bardzo przyjemny człowiek, świetny fachowiec, zawsze wysłucha, doradzi i pomoże o ile jest to możliwe. serdecznie polecam