lekarz Dariusz Szymański

Ten lekarz uratował mi życie. Jest wspaniałym doktorem i bardzo dobrym człowiekiem. Dziękuję bardzo Panie doktorze.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, uratował życie mojej mamie. Kompetentny,zawsze ma czas dla pacjentów i ich rodzin by poinformować o stanie zdrowia , spokojny i cichy , lekarz z powołania.Żałuję ,że już go nie ma w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu, to duża strata dla tej placówki.Z czystym sumieniem polecam go każdemu.Na pewno pomoże.!!!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, uratował życie mojej mamie.

Wspaniały lekarz, praktycznie w ciągu doby (24 godz) wyleczył u mnie ciężkie zapalenie płuc. Polecam innym pacjętom.

Polecam innym pacjętom.

U tego lekarza leczyłam się kilka lat temu i wspominam to bardzo pozytywnie. Pamiętam kiedy pewnego dnia obudziłam się z ostrym bólem brzucha to udałam się do swojego lekarza rodzinnego a on mnie skierował do wewnętrznego w szpitalu. Tam dowiedziałam się że nic mi nie jest (i tylko udaję) i przepisał mi ranigast. Dopiero obecny już mój mąż sam stwierdził, że nie będzie takich "głupot" słuchać i sam mnie zabrał do SZYMAŃSNIEGO. Dopiero on dokładnie mnie zbadał i zlecił mi gastroskopię i to tam dowiedziałam się że mam 2 nadżerki na żołądku. Długo leczyłam się na nie, chyba z kilka miesięcy i nie żałuję wydanych na niego pieniędzy. Dla przykładu mogę Wam również przytoczyć jeszcze 1 przypadek - mojej teściowej. Długi czas męczyła się z bólami w podbrzuszu oraz bardzo częstymi biegunkami. Przez to schudła 15kg. Zaczęła chodzić "państwowo" do lekarza rodzinnego. Tam przepisywali jej różne tabletki i stwierdzili że ma helihobacter pylori. Niestety biegunki przez to nie minęły a waga nadal spadała. Więc sami jej doradziliśmy niech spróbuje no niego pójść skoro lekarze rodzinni jej nie pomagają. Jak się dowiedziała że na te bakterie można się długo leczyć a i tak w badaniach wyjdzie na to że można je nawet mieć przez 5 lat. Dopiero po jego długich i "dziwnych" pytaniach tj:"Czy czyje tzw. motylki w brzuszku?" wyszło na to że ma ona "zespół jelita drażliwego". Zalecił jej inne tabletki, chodzi do niego raz w msc na kontrolę i nie ma już biegunek a powoli waga idzie w górę. Jeśli miałabym doradzić Państwu czy macie się do niego wybrać- to z całą pewnością TAK, ponieważ nie jest to lekarz dla pieniędzy tylko lekarz z POWOŁANIA. Pozdrawiam

Świetny lekarz, fantastyczny człowiek, kompetentny i ludzki. Oddany swojej pracy, lekarz z powołania. Polecam!!!

Kiepski lekarz. Reprezentuje dramatyczny poziom praktyki i wiedzy. Uprzejmy i dosc wygadany ale nic poza tym. Waste of space. Find another doctor.

Kiepski lekarz. Reprezentuje dramatyczny poziom praktyki i wiedzy.
Uprzejmy i dosc wygadany ale nic poza tym.

Waste of space. Find another doctor.

lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy, rzetelny choć wzbudza respekt.leczył mnie już 20 lat temu i nadal go polecam. Trafnie diagnozuje i stara się zawsze wytłumaczyć wszystko. Jest ludzki!!!

Dr Szymański jest bardzo dobrym, miłym i wyrozumiałym lekarzem. Leczę się u niego od 2,5 roku i jestem bardzo zadowolona.

Jest bardzo miły dla pacjentów, z jedo wizyt jestem bardzo zadowolona gdy leczyłam się u niego z nadżerków żołądka. Bez problemów wykonuje badania i wyjaśnia szczegółowo same wyniki jak metody leczenia. Polecam.