lekarz Dariusz Tomaszewski

Dziękuję Panu doktorowi za udaną operacje za opiekę przed operacją o po operacji Powoli wracam do sił Polecam bardzo fachowe podejście do pacjenta

Powoli wracam do sił
Polecam bardzo fachowe podejście do pacjenta

Bardzo uprzejmy lekarz wszystko szczegółowo wytłunaczy zawsze sprawdzi dwa razy wyniki i przeanalizuje Przejmuje się pacjentem przed operacja i po operacji Polecam Pana Doktora

Przejmuje się pacjentem przed operacja i po operacji
Polecam Pana Doktora

Czułam się zaszczycona być pacjentka lek.Dariuszs.Wyrazam ogromna wdzieczność i podziw dla ogromnego talentu chirurga za ciepła osobowość.i dobrą opiekę.oraz zaangazowanie.Bardzo serdeczne podziękowania❤️❤️❤️❤️❤️Proszę polecać ludziom takich lekarzy 👍👍

Dziekuje za operacje usnięcia pluca, która miałem 2,5 roku temu. Dzieki temu funkcjonuje i dalej cieszę sie zyciem. Ireneusz.

Beznadziejny lekarz umie tylko ciąć płuca i nic więcej nie interesuje go co się dzieje z pacjentem po operacji bardzo mało kontaktowy nic nie tłumaczy pacjentowi nie polecam

Lekarz który skupią się tylko na cięciu płuca nie mówiąc pacjentowi jak będzie oddychał po operacji. Zrobił za mnie kalekę po operacji muszę być pod tlenem a przed operacją normalnie żyłami pracowała i oddychałam . Nie polecam słaby kontakt z pacjentem

Typowy chirurg który tylko tnie płuca a nie informuje pacjenta o skutkach usunięcia kawałka płuca ,jak pacjent będzie funkcjonował po operacji człowiek staje się kaleką a przed operacją normalnie oddychał żył normalnie pracował a teraz co pod tlenem w fotelu gorąco nie polecam

Wspaniały lekarz, szczerze polecam! Dziękuję z całego serca za udaną operację na płucu w szpitalu w Prabutach u mojego syna!!!mama Kacpra