Pan doktor prowadził moja ciążę, mniej więcej od połowy. Bardzo żałuję, że nie od samego początku, wtedy prawdopodobnie uniknęłabym trudności i zbędnego stresu. Teraz nie zmienię go na innego, ani normalnie ani w kolejnej (miejmy nadzieję) ciąży. Jest delikatny, miły i życzliwy, niezależnie od tego, czy spotyka pacjentki w szpitalu czy w prywatnym gabinecie. Nie ujmuje mu to jednak wcale wiedzy i umiejętności - wszelką pomoc, informacje i wskazówki dostaje się bez dopytywania. Odpowiedzi na nawet najgłupsze pytania też. Rodziłam w kwietniu 2021, w czasie epidemii, mąż mógł być przy ...

Rodziłam w kwietniu 2021, w czasie epidemii, mąż mógł być przy samym porodzie. Pan doktor zajął się nami obojgiem tak, żebyśmy mogli zapamiętać poród jako coś pięknego a nie traumę. Dzięki niemu i przecudownej pani położnej (Agnieszka Kot, szpital na Kraśnickich) ani przez chwilę nie straciliśmy poczucia bezpieczeństwa i pewności, że wszyscy dokładnie wiedzą co i po co robią. I mogłam urodzić naturalnie, mimo że córeczka nie była z tych najmniejszych ;) Po porodzie pan doktor zaglądał do nas codziennie na chwilkę, co mocno podnosiło mnie na duchu, zwłaszcza kiedy pobyt w szpitalu się przedłużył.
Polecam pana doktora każdej znajomej kobiecie. Potrzebujemy więcej takich lekarzy (i takich ludzkich ludzi).

Bardzo miły i kompetentny lekarz, poświęca pacjentkom dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania, bardzo pomocny i uprzejmy, polecam.

Lekarz godny polecenia. Niezależnie czy na prywatnej wizycie czy w szpitalu jest człowiekiem. Interesuje się swoimi pacjentkami. Ma wysoką kulturę osobistą (nawet w trudnych sytuacjach potrafi być bardzo taktowny). Na wizycie nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania (nawet najgłupsze). Jeśli trzeba wysyła na badania.

Człowiek zalugujacy na najwyższe uznanie i szacunek.Profesjonalny w swoim fachu i i o wysokiej kulturze osobistej. Polecam w 100 %

Dr. Urban jest wrażliwym człowiekiem, wzbudza ogromne zaufanie wśród pacjentów, bardzo miły, widać iz posiada duza wiedze a przede wszystkim DZIEKUJEMY, dzieki Panu Doktorowi od roku jest z nami nasza cudowna coreczka Monisia!!!

Świetny specjalista do tego, nie czuje się skrępowana i zawsze odpowie mi na najgłupsze nawet pytania :)

BARDZO MIŁY I UPRZEJMY WZBUDZA ZAUANIE GODNY POLECENIA

BARDZO MIŁY I UPRZEJMY WZBUDZA ZAUANIE GODNY POLECENIA