dr n. med. Dariusz Wala

Miły i względnie uprzejmy do prośby o wyjaśnienie swoich decyzji dotyczących leczenia. Specjalista od "leczenia" tzw. preparatami homeopatycznymi -które jak wiadomo nie muszą wykazywać zdolności leczniczej, a swoje kosztują. Za min. 100 zł za wizytę mógłby się postarać o coś więcej niż lansowanie firm pseudo farmaceutycznych. Prostak radzę unikać.

Dla mnie dr Wala jest nieoceniony ! Wspaniały człowiek , LEKARZ !!!! Laparoskopia wykonana perfekcyjnie , duże zainteresowanie stanem pacjenta po zabiegu :-) Polecam !!!!

Świetny lekarz. Dzięki Panu Doktorowi mam zdrową córeczkę. Inni lekarze zbagatelizowali problem jaki powstał podczas ciąży, a Pan Doktor działał szybko i zdecydowanie. Córeczka była bardzo narażona na wiele chorób. DZIĘKUJĘ !!!!!

Rzeczowy , dokładny i dociekliwy a przy tym życzliwy. Ppolecam

Rzeczowy , dokładny i dociekliwy a przy tym życzliwy. Ppolecam

Witam Ja zaczęłam się leczyć u doktora z jakieś 2 lata temu, ponieważ z mężem staramy się o dziecko od ponad 5 lat, gdyby nie on do dziś prawdopodobnie bym nie wiedziała, że mam endometriozę jak się okazało III stopnia. Dodam tyle, że już przy pierwszej mojej wizycie u niego stwierdził ze prawdopodobnie będę miała laparoskopię, następna wizyta skończyła się skierowaniem na badania i do szpitala.W tej chwili jestem w trakcie leczenia i będę tylko Dr Wala polecać! Pozdrawiam

Witam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lubliniec"?

Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Hanna Kosmala-Pytlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec
Prywatny Ośrodek Leczniczy "Medis" sp. z o.o.
ulica Szeptyckiego 1
40-018 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dąbrówka" PULS-MED Spółka z o.o.
ulica Le Ronda 16

42-286 Koszęcin
Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
42-700 Lubliniec
Przychodnia Lekarska "Medi - Plus"
Powstańców Śląskich 4
42-284 Herby