dr hab. n. med. Dariusz Waniczek

Onkolog

Mam 69 lat i pierwszy raz spotkałam tak wspaniałego lekarza który leczy nie tylko dzięki swojej wiedzy ale również swoją niezwykłą osobowością. Doktor Waniczek to Słońca Promyczek!!! I żeby żadne ciemne chmury nam go nie zasłoniły bo Słońce jest potrzebne do życia

Takiego Lekarza spotkać na swojej drodze to Szczęście! Kilka lat temu, dzięki Niemu uwierzyłem że nie wszystko stracone. Jeszcze będzie przepięknie!

Takiego Lekarza spotkać na swojej drodze to Szczęście!
Kilka lat temu, dzięki Niemu uwierzyłem że nie wszystko stracone.
Jeszcze będzie przepięknie!

Bardzo empatyczny, cudowny lekarz. Pomógł mojej mamie po wielu miesiącach odbijania się od drzwi wielu placówek. Szybka reakcja, badania, przyjęcie na oddział i operacja. Przy tym skromność i ogromna życzliwość. Życzę każdemu pacjentowi na swojej drodze takich specjalistów!

Jak ktos tu juz napisal dr Waniczek jest wspanialym CZLOWIEKIM. Jego podejscie do pacjenta jest wzorcowe. Chetnie wyslucha i porozmawia o wszystkich problemach zwiazanych ze zdrowiem pacjenta. Lekarz godny polecenia

Świetny chirurg,wspaniały i empatyczny "Człowiek". Takich lekarzy jak Pan Profesor naprawdę rzadko się spotyka. Wiedza, empatia, cierpliwość i skromność które wyróżniają Pana Profesora. Jestem wdzięczny Opatrzności że mojej żonie było dane spotkać w swojej chorobie na tak wspaniałego lekarza.

W paru słowach trudno wyrazić najlepszą opinię jaka się ciśnie na usta.Lekarz o niesamowitej wiedzy i umiejętnościach.Skomplikowana operacja u 84 letniego pacjenta wykonana perfekcyjnie.Lekarz ,który dodatkowo ma niesamowicie dużo empatii dla pacjenta.Skromny wspaniały człowiek.Wielkie szczęście ,że z ojcem trafiliśmy do Niego.

Cudowny chirurg! Bardzo kompetentny i mądry poświęca czas, odpowiada na każde pytania ma niesamowite pokłady empati co jest rzadko spotykane! POLECAM

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna. Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !