lekarz Dariusz Wasiak

Internista, Kardiolog

Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !

Polecam! Dr Dariusz Wasiak to dobry i kompetentny fachowiec.Ma ogromny szacunek do pacjenta i jego rodziny.

Polecam dr Wasiaka. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej kultury Pana doktora. Spokojny, cierpliwy i kontaktowy nie tylko z pacjentem, ale i z rodziną. Bardzo dużo Mu zawdzięczam. Serdecznie dziękuję.

Lekarz godny polecenia. Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował chorobę. Polecam wszystkim tego lekarza.

Po raz pierwszy lekarz potraktował mnie z uwagą i szacunkiem. Określił w czym może mi pomóc a co sam muszę zmienić w swoim życiu. Dał jasne i zrozumiałe rady co mam dalek zrobić żeby było lepiej.

Wciąż poszukujesz "Internista Siedlce"?

Szpital Wojewódzki

Krzywda
21-470 Krzywda
cmd centrum
Łuków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce