lekarz Dariusz Wasiak

Internista, Kardiolog

Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !

Polecam! Dr Dariusz Wasiak to dobry i kompetentny fachowiec.Ma ogromny szacunek do pacjenta i jego rodziny.

Polecam dr Wasiaka. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej kultury Pana doktora. Spokojny, cierpliwy i kontaktowy nie tylko z pacjentem, ale i z rodziną. Bardzo dużo Mu zawdzięczam. Serdecznie dziękuję.

Lekarz godny polecenia. Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował chorobę. Polecam wszystkim tego lekarza.

Po raz pierwszy lekarz potraktował mnie z uwagą i szacunkiem. Określił w czym może mi pomóc a co sam muszę zmienić w swoim życiu. Dał jasne i zrozumiałe rady co mam dalek zrobić żeby było lepiej.

Ideał kontaktu z pacjentem i jego rodziną. Czuje się troskę i staranie o całokształt zarówno leczenia jak również życia chorego.

niestety ale to prawda żeby się u niego leczyć trzeba mieć worek pieniędzy i przyjmuje prywatnie w czasie dyżurów w szpitalu

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Polecam!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Polecam!

Bardzo dobry i znający sie uprzejmy kompetetny polecam tego lekarza

Bardzo dobry i znający sie uprzejmy kompetetny polecam tego lekarza

Super lekarz.Gdyby nie dr.Wasiak być może mnie już by nie było na tym świecie.Życzę ,żeby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak dr.Wasiak.Jest to człowiek dusza,lekarz z powołania a nie lekarz ,który traktuje pacjenta jak intruza.