Właściciel Kliniki Luxdentica. Studia stomatologiczne ukończył w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2012-2013 odbył studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Wolfganaga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł umiejętności implantologa.Od 2009 roku zajmuje się implantologią, która stała się główna dziedzina jego pracy.Wieloletnie doświadczenie z dziedziny protetyki stomatologicznej pozwala urzezcywistniać marzenia swoich Pacjentów o nieskrępowanym uśmiechu.

Jest wieloletnim członkiem towarzystw implantologicznych:

- Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI),
- Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI).

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Konkretny, miły no i z ogromną wiedzą. Tłumaczy i wyjaśnia przebieg leczenia i do tego jest cierpliwy. Nie zamierzam zmieniać na innego!!!

Wiele już dobrego napisano o panu doktorze - ja mogę w zasadzie tylko dodac, ze wszystko to prawda. Kompetentny lekarz, miły człowiek z poczuciem humoru. Polecam i pozdrawiam. Marcin

Polecam Pana doktora. Człowiek miły, z podejściem do pacjentów, widać że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Trafiłam do niego w ostatnim możliwym momencie, parę dni później i zęba nie dałoby się uratować. Udzielił mi naprawdę fachowej pomocy, dzięki czemu ząb uratowany, a ja w końcu nie cierpię z powodu bólu.

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.