dr n. med. Dariusz Wójcik

Dr Wójcik To wspaniały lekarz. Trafiłam do niego po 3 lekarzach którzy zawiedli moje zaufanie i pogorszyło moje zdrowie zamiast polepszyć. Dr. Wójcik szybko zdobył nasze zaufanie pokazał kompetencje szacunek do pacjenta i uczciwość Pełna organizacja. Po wizycie wiedziałam dokładnie wszystko co było potrzebne do powodzenia leczenia. Polecam z całego serca. Myslalam że nie ma już takich lekarzy na świecie.

Bardzo uprzejmy lekarz, dopóki do niego nie trafiłam miałam wrażenie, że większość lekarzy podchodzi do pacjenta jak do przedmiotu, dr. Wójcik do każdej osoby podchodzi indywidualnie, jak była taka potrzeba abym przychodziła do niego co kilka dni nie kazał mi płacić za wizyty, na moje pytanie czy nie będę miała problemu z rejestracją za kilka dni powiedział, że mnie zawsze przyjmie i o to chodzi, polecam go z czystym sumieniem, bardzo profesjonalny i zgadzam się z poprzednią opinią do doktora Wójcika idzie się jak do b.dobrego przyjaciela, ma czas, wszystko wytłumaczy, moja córeczka urodziła się z hipotrofią, dzięki niemu wszystko skończyło się dobrze, poprzedni lekarz stwierdził, że skoro to kolejna ciąża (bez badania)to wszystko będzie ok. a jednak nie do końca było, POLECAM dr. Wójcika

Witam serdecznie.Dr. Wójcik jest moim lekarzem krótko bo jak na razie 4,5 roku bo tyle tez maja moje córeczki.Trafiłam do niego z polecenia lekarza z Warszawy. Miałam ciaze zagrozoną, dr.Wójcik rozwiewał wszelkie moje watpliwosci był na każdy mój telefon nawet jak wyjezdzał na wakacje to tez mogłam do niego dzwonić. Na kazda wizyte do doktora ide jak na spotkanie z przyjaciółka poniewaz wizyta trwa tyle ile ja tego potrzebuje,odpowie na każde pytanie a co najwazniejszę nieczuję żadnego skrepowania w zadawaniu pytań.Polecam z cała pewnoscia. Kilka lat temu chodziłam do dr. Bierzynskiego, przez którego straciłam ciążę. Dr. Wójcik był jest i pozostanie moim lekarzem do konca moich lub jego dni.Pozdrawiam goraco.

O mało nie wysłałby mnie na tamten świat. Nikomu nie polecam. Na wizytach prywatnych zachowywał pozory uprzejmości,ale już w szpitalu SWISSMED w Gdańsku to pokazał swoje prawdziwe oblicze,chyba dlatego,że byłam operowana na fundusz a nie prywatnie. Zresztą cały personel odz.ginekologicznego pacjentów z funduszu traktował jak podludzi do tego stopnia,że potrafili pacjentce z funduszu zabrać poduszkę bo inna, która zapłaciła za operację chciała mieć wyżej pod głową.Poprosiłam o wodę pielęgniarkę to powiedziała,że nie będzie mi usługiwać. Jaki ordynator takie pielęgniarki.