lekarz Dariusz Wołowiec

Umówisz się doktorku zemną na randke napisz proszę bardzo potrzebuje twych pieszczot jestem bardzo spragniona twego seksownego ciała Buzka

Lekarz nie interesuje się zdrowiem pacjenta, po zabiegu łyżeczkowania macicy nie pojawił się, przed zabiegiem również nie przyszedł nic wytłumaczyć. Brak zaleceń, brak informacji, brak kompetencji. Pacjent pozostawiony sam sobie. To, że lekarz jest sympatyczny w tym momencie nie ma żadnego znaczenia.

Może i ten lekarz był dobry ale to dawno temu, po każdej wizycie człowiek tylko zdenerwowany. Nic nie mówi, nie kieruje na badanie. Zajmuje się odbieraniem prywatnych telefonów, albo lepiej "wyskoczy" sobie na pogaduszki do żony obok gdy poczekalnia "kipi" od zdenerwowanych pacjentów.

Bardzo dobry fachowiec, wizyta nie jest krępująca, można o wszystkim porozmawiać bez zażenowania, lekarz kompetentny "wie co robi", jestem jego pacjentką od 10 lat w tym ciąża i cesarskie cięcie wykonana przez dr Wołowca. Cięcie ładne, równe. Uśmiech znanego mi doktora na sali operacyjnej spowodował, że poczułam się bezpiecznie:)

Pan doktor prowadzi juz moja druga ciążę. Trafiłam do szpitala z krwotokiem, zainteresował się mną. Nigdy nie sugerował, że chce pieniądze za cokolwiek. Kompetentny. Ma swoje złe dni jak każdy. Polecam

Bardzo miły i zainteresowany moim problemem. Widać, ze się przejmuje stanem pacjentki. Polecam.

Polecam doktora Wołowca to dusza człowiek, miły,sympatyczny. Jest bardzo opiekuńczy w trakcie prowadzenia ciąży. Dzięki jego pomocy po dwóch latach leczenia zaszłam w ciąże.

Ten lekarz prowadzi moją pierwszą ciążę, dlatego w moim odczuciu dość mało mi tłumaczy na temat jej przebiegu. Jest dość "oszczędny" w słowach. Poza tym w gabinecie wprowadza luźną atmosferę, co pomaga odprężyć się podczas badania. Myślę jednak, że mogę go polecić.

Dobry fachowiec jesten jego pacjętkom od 6 lat prowadził moje dwie ciąże dzieci powyżej 4.500kg porody fizjologiczne odbierał oba bardzo dobrze zszywa krocze. Ja polecam a przytym przemiły i"sexi facet ładnie pachnie"

To świetny lekarz. Prowadzi moją drugą ciążę i napewno nie zmieniłabym lekarza na innego. Polecam