Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Wspaniały lekarz naprawdę z powołania. Bardzo się cieszę że na pomorzu mamy takiego cudownego specjalistę od naczyniaków i nie tylko. Jeżeli ma ktoś problem z naczyniakiem bądź blizny po poparzeniu a u moich synków niestety takie wystąpiły to pan doktor bardzo sumiennie i spokojnie wszystko wytłumaczył oraz wdrożył leczenie a efekty rewelacyjne

To jest po prostu wspaniały lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek!!! Ma ogromną wiedzę i ogromne kompetencje. Nasza córka Gabrysia ma segmentranego naczyniaka na połowie twarzy i jest leczona propranololem w DSK w Białymstoku a z dr Wyrzykowskim kontaktujemy się w sprawie leczenia drogą elektroniczą zawsze nam odpisuje nawet o godz. 2:00 w nocy!!! Bardzo serdecznie wszystkim polecam, którzy borykają się z naczyniakami i anomaliami naczyniowymi. Panie doktorze zastanawiamy się kiedy Pan w ogóle śpi?! Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!!! Marta i Karol Drobiszewscy

lekarz na medal, dziecko mialo naczyniaka w twarzy, lek propranolol spowodowal calkowite wchloniecie bez operacji! tel do poradni w gd szpital kolejowy 587640803 lekarz daje swoja prywatna kom zeby byc w kontakcie!

Bardzo polecam nawet dorosłym.I nawet jak trzeba na wizytę długo czekać to warto- to człowiek który pomoże.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

Tczew

Art Vein