lekarz Dariusz Zapieraczyński

Pan Doktor to wysokiej klasy specjalista, a przy tym wspaniały i bezinteresowny człowiek, który ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Profesjonalne podejście, a co najważniejsze szybka i trafna diagnoza. Wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo. Polecam wizytę u Pana Doktora.

Pan Doktor,to wspaniały lekarz a przede wszystkim czlowiek.Bezinteresowny w swej praktyce lekarskiej.Nieoceniony fachowiec,skromny i niebywale zdolny.Cieżkie zlamanie nadgarstka z przemieszczeniem ,gdzie grozilo kalectwo,tak zoperował,ze osoba robiąca rtg nie wierzyła ,że można tak poskładać kości.Jestem ogromnie wdzieczna i nie pozwole złego słowa na tego czlowieka powiedziec.Obserwując Jego pracę na pogotowiu i w szpitalu ,uwazam,że to geniusz.Oddany dla pacjenta bezgranicznie,kosztem swoich sił i odpoczynku.Malo jest takich lekarzy. o

o

Pan Doktor ortopeda wczoraj powinien przyjmować pacjentów w Łodzi w przychodni na Sienkiewicza od 16 do 20. Czekałam od godziny 15. Spóźnił się 3 godziny i ustalił swoją kolejkę przyjmowania pacjentów. Mimo że byłam 10 pacjentką czekałam bardzo długo na przyjęcie. Z gabinetu wyszłam przed godziną 24. Mimo że był to ostatni dzień pracy Pana Doktora Dariusza Zapieraczyńskiego w tej placówce to taki brak szacunku dla czasu pacjentów pozostawia wiele do życzenia.

WITAM CHCIAŁAM BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA OPIEKĘ I ZA ZABIEG KTÓRY PAN DOKTOR WYKONAŁ NIE MUSIAŁAM DŁUGO CZEKAĆ NA ZABIEG BARDZO TROSKLIWIE ZAJĄŁ SIĘ MNĄ PO ZABIEGU JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ PODCZAS POBYTU W SZPITALU