Dariusz Zaryjewski

Lekarz jest jak najbardziej kompetenny,ma podejscie do pacjentki,wytlumaczyl wszystko tak jak sie nalezy.Czasu poswieca tyle ile tylko ci potrzeba,zebys wszystko zrozumiala,uprzejmy,mily,godny polecenia innym pacjentkom.

Około rok temu trafiłam do gabinetu innego ginekologa, gdzie rozpoznano u mnie zespół PCO. Mam kłopot z zajściem w ciąże i wiele innych problemów. Poprzedni ginekolog - notabene "endokrynologiczna sława" elbląska zoperował mnie klasycznie - otworzył brzuch i odcioł częściowo jajniki. Powiedział, że teraz już mogę mieć dzieci. I tu dopiero zaczeły się problemy... Po wizycie u dr. Zaryjewskiego dowiedziałam się, że mam niedrożne jajowody (robił mi w gabinecie badanie na drożność), a co do operacji (później tez sama czytałam) - to takich operacji nie robi się na świecie od ponad 30 lat - tylko laparoskopię. Ale, że poprzedni tego nie umiała to mam zrosty po operacji, olbrzymią dziure na brzuchu i teraz to mogę tylko in vitro. Doktor Zaryjewski jest bardzo szczery i profesjonalny - na jednej wizycie dowiedziałam się więcej niż u poprzedniej "sławy" przez 10 wizyt i dreptanie przez prawie rok do gabinetu. Gabinet Femmed jest ładny, ciepły, miła atmosfera. POLECAM

Myslę, że jest to profesjonalista w każdym calu. Byłam wiele razy na wizycie w gabinecie - przyjecia zawsze punktualnie. Nigdy nie czekałam dłuzej niż 15 minut. Jak potrzebowałam umówił się mimo braku miejsc (kolejka w gabinecie na 3 tygodnie - o czymś świadczy), i był przed przyjeciami. Nie wiem skąd ta opinia poprzednia... Co do opinii na forum znany lekarz, jest ich tak duzo - moja też tam jest. Dodałam ja jako negatyw najpierw dla sprawdzenia - i pojawiła się. Później ją zmieniłam. Doktor operował mnie w szpitalu miejskim, też przyszedł specjalnie dla mnie w umówiony dzień - w pełni wywiązał sie z umowy i oczekiwań. Nie spotkałam jeszcze takiego podejścia wśród lekarzy zadnej specjalności. Pozdrawiam.

Pan doktór jest najlepszy ,we wpisach na swoich stronach,ogolnie bez zachwytu.Chcialam się wypowidzieć na innych stronach gdzie jest po 120 pozytywnych wpisów,ale negatywy są zablokowane. Ogólnie miły ,ale tylko prywatnie.Zarejestrowałam się prywatnie na stronce gdzie wszystkie terminy prawie zajęte,pojechalam wcześniej a tam żywego ducha,i czekałam na swją godzinę pod drzwiami w samotności.

Jestem pacjentka doktora od wielu lat, wiec moje doświadczenie z nim jest duże i długie.. Teraz odwiedziłam go w nowym gabinecie w Elblągu i postanowiłam się podzielić wrażeniami. Gabinet przepiekny! Miła pani w recepcji - może juz urodziła? - żywa reklama gabinetu. Doktor robił mi USG. To, że jest najlepszym specjalistą w Elblągu i okolicach - wiedziałam od dawna - opinie potwierdzili specjalisci w Gdańsku w poprzedniej ciąży - diagnoza wady serca mojego dziecka potwierdziła się w 100 procentach. Teraz na szczescie malenstwo okazało sie zdrowe. Więc przyjemność z oglądania na dużym ekranie USG 4D tym większa. Polecam wszystkim ciężarnym. Jak na USG - tylko do doktora

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Elbląg"?

ul. 12 lutego

Izabela Macinkiewicz

Traugutta 31a

Bogusław Kisielewski

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg
INDYWIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C.
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B