Dariusz Zatoński

Laryngolog

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca dziękuję za wspaniałą opiekę i życzliwość. Anna Sz.

Wzbudza zaufanie i tłumaczy istotę choroby,gabinet przyjemny ,dobre wyposażenie i nie pobiera dodatkowych opłat za badanie słuchu .jestem zadowolony i polecam jego znajomym.Zly dojazd do gabinetu.M.P

bardzo miły lekarz, byłam z moja niespełna 4-letnia córką. budzi duze zaufanie i ma podejscie do małych pacjentów. zdjagnozował szybko i trafnie.

JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNYM LEKARZEM, POLECAM GO WSZYSTKIM I NIE ZNAM OSOBY, KTÓRA BYŁABY NIEZADOWOLONA. MOŻNA CHODZIĆ PO RÓŻNYCH LEKARZACH I WYDAWAĆ PIENIĄDZE ALE JEŻELI KTOŚ MA NAPRAWDĘ POMÓC TO TYLKO ON, WIEM CO MÓWIĘ, MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE!!!!!!!!

Polecony mi przez przyjaciół ze Zgorzelca.Drogi ale naprawde warto oodwiedzic jego gabinet gdy inni zawodzą.Gdy poprosiłAM ABY ZOPEROWAŁ NASZE DZIECKO

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lubań"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12

59-900 Zgorzelec
Gabinet specjalistyczny
Torowa 12
59-800 Lubań
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra