dr n. med. Dariusz Żebiełowicz

Byłam u doktora Żebiełowicza dwa razy w ramach luxmedu, ponieważ nie było żadnej innej opcji w interesującym mnie terminie. Przyszłam po poronieniu doktor powiedział, że "tak się może dziać jak się karmi piersią w ciąży". Rozumiem, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale ta wygłaszana przez lekarza powinna być chociaż zgodna z powszechną wiedzą medyczną. Poza tym kwiatkiem całkiem uprzejmy, odpowiedział na wszystkie moje pytania wyczerpująco. Jak się dokształci w temacie laktacji, co w zawodzie ginekologa jest mocno kluczowe, nie będę miała żadnych zarzutów.

Tragedia, tak jak i lekarz, tak cała izba przyjęć ginekologiczno-położnicza szpitala na Pomorzanach. Przyjechaliśmy o 9:00 ze skierowaniem od lekarza prowadzącego na indukcję porodu - powód 40t+2 i waga dziecka ok. 4kg. Po KTG siedzieliśmy 4h na korytarzu. Zero informacji czy zostaniemy przyjęci, czy odprawieni z kwitkiem. W między czasie do gabinetu weszło już 15 kobiet, które zarejestrowały się później od nas. Kiedy w końcu żona nie wytrzymała, zdecydowała, że zabieramy papiery i jedziemy do innego szpitala. Nagle położna zainteresowała się i zmierzyła ciśnienie, o wyniku nie poinformowała, mimo, że występuje podwyższone ciśnienie od 37t. Dodatkowo badanie to zostało wykonane w „tymczasowej toalecie”, takie warunki w szpitalu. Kiedy zabraliśmy dokumentu, lekarz obruszył się i powiedział, że możemy sobie iść, ale skierowanie jest już nieważne. Nie wiem skąd pozytywne opinie zarówno lekarza jak i samego szpitala, wg nas dno totalne. Jesteście beznadziejni. Nie zostawię tak tej sprawy doktorku. Pozdrawiam.

Świetny lekarz, prowadził moją ciążę 2 lata temu. Niestety podczas ostatniej wizyty dowiedziałam się, że dr Żebiełowicz już nie pracuje w Goleniowie:( Szczerze pisząc jestem bardzo zawiedziona, bo znalazłam lekarza, któremu zaufałam, a teraz muszę wybrać innego, co będzie raczej trudne... Mam jednak nadzieję, że dr Żebiełowicz wróci jeszcze do Goleniowa.

Dzisiaj byłam na USG piersi w Goleniowskim szpitalu. Za badanie zapłaciłam 80 zł. w kasie szpitala. Niestety do badania nie doszło, czekałam ponad godzinę, ale dr. zdawał się mnie nie zauważać. W końcu poszłam do pokoju lekarzy, w którym przebywał.Zapytałam czy wykona mi badanie, ponieważ czekam już godzinę. Doktor niemiło spytał z kim ja się wogóle umawiałam na to USG, po mojej odpowiedzi, że z nim, jeszcze bardziej niemiło zapytał czy już za badanie zapłaciłam. W końcu ponowiłam pytanie czy wykona mi badanie na co odpowiedział że tak, ale nie wie kiedy dokładnie, więc mam iść na poczekalnie USG i czekać. Rozmawiając ze mną dr Żabiełowicz patrzył w monitor komputera na którym oglądał stadiony na euro i czytał wiadomości. Poczułam się bardzo zlekceważona i w kasie szpitala poprosiłam o zwrot pieniędzy za niewykonane badanie. Lekarz bardzo niemiły,brak kultury osobistej i zainteresowania pacjentem. Zdecydowanie nie polecam!

Szczerze polecam Dr. Zebielowicza jest swietnym specjalista, prowadzil moja ciaze bardzo dobrze i ze szcegolna opieka poniewaz pierwsza ciaze niestety mialam martwa. Dwa miesiace temu urodzilam cudownego i zdrowego synka. jestem bardzo zadowolona z uslug tego lekarza naprawde polecam bo warto. Pozdrawiam

Pan doktor to bardzo życzliwy, kulturalny człowiek a przy tym wspaniały lekarz, bardzo kompetentny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie nurtujace pytania, poświeca pacjentce tyle czasu, ile tego potrzebuje, bardzo deliktny podczas badania. U Pana dra Żebiełowicza leczę się od kilku lat i naprawdę szczerze polecam.

Biznesmen z niego i nic więcej, prowadził mi zagrożoną ciąże, na wszystkich opisach kontrolnych wszystko prawidłowo, bez zastrzeżeń, a na to że urodziłam córkę z wadą genetyczną zaradził bym zrobiła sobie drugie. Wspomnę iż na prywatne wizyty zapraszał co dwa tygodnie a nawet co tydzień, leżałam na oddziale ponad dwa miesiące, gdzie doktorek zostawił mnie na pastwę losu i poszedł na miesięczny urlop. Przez dwa miesiące nikt mi nawet nie zlecił krzywej cukrowej. Kiedy wrócił wypoczęty i opalony wysłał mnie na kilkudniową przepustkę, kiedy wróciłam na oddział wziął mnie pod skrzydło prawdziwy specjalista, który miał wiele zastrzeżeń co do prowadzenia mojej ciąży przez Biznesmena. Minęło sporo czasu, żal pozostał, nawet kolejna ciąża nie złagodziła pozostawionej goryczy ;-(

Pan doktor Żebiełowicz prowadził moją ciążę, miesiąc temu urodziłam zdrowego synka, dwa razy było ryzyko wczesnego porodu, ale dzięki fachowej opiece i diagnostyce urodziłam w terminie. Chodzę do poradni publicznej i nigdy nie zauważyłam, żeby traktował jakoś gorzej pacjentki, które leczą się na NFZ, a nie prywatnie. Rzeczowy, służący radą i pomocą, do tego bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru. Po prostu-lekarz z powołania-polecam.

Wykonywałam USG 3D Po przyjeździe do domu okazało się że płyta nagrana z USG nie działa . Zapewniono mnie że po odesłaniu lekarz odzyska nagranie i skontaktuje się ze mną. Po kilku monitach z mojej strony dziwnym trafem dowiedziałam się że aparat do USG 3D się popsuł i nie można otrzymać nagrania. Wprawdzie lekarz miał już nowy sprzęt czyli wystarczyło by zrobić ponowne badanie i sprawa by była załatwiona ale niestety lekarz widocznie stwierdził że po co ma się gimnastykować. Cała sprawa ciągnęła się przeszło miesiąc. Niestety nie skończyła się ona pozytywnie do tej pory nie mam płytki. Po prostu zapłaciłam za usługę która nie została wykonana. Nie polecam lekarza chyba że ktoś chce mieć dodatkowe atrakcje:)

Lekarz kompetentny.Wszystko dokładnie tłumaczy.Poświęca odpowiednio dużo czasu na pacjenta.Choć inni lekarze potrafią wyznaczyć sobie limit czasowy wizyty. Uważam, że podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Wzbudził we mnie nadzieje,że urodzę wkrótce zdrowe dziecko.