Lekarze Chojnice

mgr Arleta Kuberka

Psychoterapeuta

gabinet prywatny
Chojnice

Pełen profesjonalizm, wsparcie i pomoc. Atmosfera bezpieczeństwa pozwala budować zaufanie.
Opinia dodana przez: AgnieszkaRz

lekarz Jaromir Sołtysiak

ul. Wiśniowa 2
89-600 Chojnice

Polecam z całego serca. Nigdy dotąd nie spotkałam tak wspaniałego, zaangażowanego w swoją pracę lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Monika Lica-Gorzynska

Kardiolog

Przychodnia Lekarska NOVA
ulica Drzymały 33
89-620 Chojnice

Bardzo dobra Pani doktor. Nie zlekceważyła moich dolegliwości, gdzie do tej pory wszyscy lekarze wmawiali mi, że jestem zdrowa, że nic mi nie jest. Po poleceniu mi Pani doktor przez mojego lekarza rodzinnego (którego w odpowiednim momencie zmieniłam), jestem dzisiaj szczęśliwą osobą. Mogę powiedzieć, że darowano mi drugie życie. Od momentu zdiagnozowania wrodzonej wady serca do zabiegu na sercu w Klinice Kardiochirurgii w Gdańsku minęły zaledwie 4 miesiące. A po ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Bernadeta Klunder

Młyńska 4
89-600 Chojnice

W piątek byłam w szpitalu pacjentką u Pani dr Bernadetty Klunder na oddziale wewnętrznym. Wykonuje swoją pracę w sposób wysoce profesjonalny i bezinteresowny. Ma wobec pacjentów mnóstwo serca i empatii. Jestem jej wdzięczna za doskonale wykonaną kolonoskopię. W swoim życiu nie spotkałam tak udzielającego się pacjentom lekarza. Z całego serca dziękuję.
Opinia dodana przez: Grażyna

mgr Agata Obuchowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Pani Agata jest bardzo dobrym psychologiem. Bardzo wiele mi pomogła i nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję za poświęcony czas, tłumaczenie choroby i leczenia. Zawsze miła uprzejma godna polecenia i co ważne zaufania.
Opinia dodana przez: Monika
Pani doktor sympatyczna kompleksowo i rzetelnie bada wyjaśni wytłumaczy. Trafnie zdiagnozowała chorobę leki już przy pierwszym podaniu dały widoczny efekt. Najlepsza okulistka jaką w życiu spotkałam polecam.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Agnieszka Szeremeta

Medyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Towarowa 2A
89-620 Chojnice

Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna, potrafi uspokoić i chociaż trochę bolało, lżej było to przetrwać po uspokajającej rozmowie. Jestem bardzo wdzięczny pani doktor, tym bardziej, że zapewniała mnie o regularnej kontroli co jest warunkiem skutecznego wyleczenia. Serdeczne dzięki Pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Kamil Witkowski

89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta - inni mogliby się uczyć, bardzo kompetentny. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Alicja Orzałkiewicz

Okulista, Anestezjolog

89-600 Chojnice

Lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiedza i osobowość godna podziwu. Pacjent nie jest sztuką ale człowiekiem. Przed takimi lekarzami chylę czoła !!!
Opinia dodana przez: Halina

dr Ewa Obtułowicz-Winiarek

Szpital Chojnice
Chojnice

wspaniały lekarz, wzbudza zaufanie podejście do dzieci na 6 :-) bardzo uśmiechnięta i rzeczowa Pani Dr. tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Ja po wizycie z moją córeczką jestem usatysfakcjonowana :-) Ja polecam :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Paweł Przybyłowski

Neurolog

Centrum Medyczne Salus
ulica Kościerska 9
89-604 Chojnice

Pierwszy lekarz, który potraktował mnie z moją chorobą w sposób wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu wizyty.

lek. dent. Jacek Graczyk

HAHS Spółka z o.o. Filia Chojnice
Prusa 4
89-600 Chojnice

Z pełnym przekonaniem polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Fachowość i profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Bondarenko

89-600 Chojnice

Wspaniały lekarz! Rzeczowy, jasno omawia problem schorzenia. Jestem panu doktorowi wdzięczny za pomoc. Polecam w 100% !

lekarz Aleksandra Wiatrowska

Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS"
Gdańska 15 B
89-600 Chojnice

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Tekla
Jestem pacjentką Doktora Lemańczyka już kilka lat i muszę powiedzieć, że jest to wspaniały Lekarz i wspaniały Człowiek!!! Byłam już u kilku okulistów, ale dopiero od Doktora Lemańczyka usłyszałam odpowiedź na wszystkie pytania. Bardzo fachowo podchodzi do pacjentów, zawsze można zwrócić się do Niego o pomoc. Zdarzało mi się korzystać z pomocy Pana Doktora również zwracając się do Niego na szpitalnym korytarzu, mimo iż na co dzień chodzę do Niego ...

lekarz Marcin Kurant

Urolog

89-600 Chojnice

Miałem operację usunięcia guza,który wyrósł na nerce.Operacja powiodła się.Nerka oszczędzona.Czuję się świetnie.Dziękuję Panie Ordynatorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Joanna Paczyńska

Modra 1/11
89-600 Chojnice

Polecam Podejście do dziecka super, dokładnie bada i nie traktuje pacjentów jak linii na produkcji. Trafne diagnozy. Polecam
Opinia dodana przez: lena

lek. dent. Krystyna Boszko

Mestwina 3
89-600 Chojnice

szkoda ze juz nie praktykuje.............................................................................................................................................................................................................................

lek. stom. Jolanta Osowicka

Gabinet Stomatologiczny
ul.Prochowa 26
Chojnice

Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłam, pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie.

lekarz Dawid Lisiecki

89-600 Chojnice

Jeden ze wspaniałych a przede wszystkim kompetentnych lekarzy ze szpitala Madurowicza. Lezalam tam miesiąc, druga ciaza, prod pierwszy i łożysko centralnie przodujące. To miedzy innymi dzięki Panu Doktorowi ciesze się zdrowa corka. Jego wspaniale usposobienie, spokoj i ogromna wiedza w dużym stopniu wplynela na to te z tak ogromna patologia dotrwałam do 36 tyg ciazy. Kazdej zycze tak rzetelnej opieki, takiego wsparcia psychicznego. Panie Doktorze- dziekuje za wszystko. Daria
Opinia dodana przez: Daria