lekarz Dawid Mrozik

Nie polecam! Zgłosiłem się z bólem karku, wizyta trwała 3 minuty podczas której zgrywając cwaniaka próbował wcisnąć mi komórki macierzyste, całkowicie nie zapoznając się moim stanem zdrowia!

Serdecznie polecam! Specjalista, zdiagnozował zespół cieśni nadgarstka po 2 nietrafionych diagnozach chirurgów (skręcenie i parkinson). Świetny fachowiec, sympatyczny facet, cenowo okej. Polecam!

Lekarz zdecydowanie z doświadczeniem i wiedzą, to widać. Szkoda, że tej wiedzy nie przekazuje pajentowi, trochę brakowało mi interakcji, ale warto pytać - bo wtedy zdecydowanie ze szczegółami odpowiada. Wizytę miałem umówioną na 2tyg po moim telefonie, przyszedłem z diagnozą zablokowanyc 2 palców w ręce.

Zaufany, prawdziwy specjalista, pomógł mi ze zwyrodnieniem i to szybko, rzeczowo. Przed nim diagnozował mnie inny lekarz i cieszę się, ze jednak trafiłam na Mrozika, polecam.

Profesjonalista w każdym względzie. Operował moją cieśń nadgarstka i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdzie nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Niesamowity człowiek i lekarz. Zabieg przeprowadzony bardzo szybko i sprawnie w znieczuleniu miejscowym. Po godzinie byłam już w domu. Dolegliwości ustąpiły już tego samego dnia wieczorem. Obecnie nawet nie ma śladu po zabiegu. Dziękuję bardzo Doktorowi Mrozikowi.

Znakomity specjalista i człowiek. Wyleczył moją rękę po urazie sportowym. Wszystko wytłumaczył. Narysował. Leczenie u Doktora Mrozika to sama przyjemność. Bardzo dokładnie dowiedziałem się o mojej chorobie i wyleczyłem wkońcu swoją rękę po wielu próbach u innych lekarzy

Cwany lisek, uprzejmie, rzeczowo, ciagnie do swojego prywatnego gabinetu na cudowne zabiegi ale chyba nie do konca medyczne.. ;)