lekarz Dejan Simić

Pomimo upływu czasu, bo było to 01.10.2020r. ale jak dziś pamiętam kontakt z Lek. med. Dejan Simić: kompetentny i odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, b.dobry ortopeda, posiadda super podejście do pacjenta, doskonale wyjaśnia dolegliwości, życzliwy, uczynny, ogólnie bardzo sympatyczny człowiek a co najważniejsze to "B. Dobry Lekarz" POLECAM w 110%

Pomimo upływu czasu,
bo było to 01.10.2020r. ale jak dziś pamiętam kontakt z Lek. med. Dejan Simić:
POLECAM w 110%

Lekarz godny polecenia, przeprowadzał u mnie artroskopię biodra i jestem bardzo zadowolona, super podejście do pacjenta, bardzo zaangażowany, nawet po kilku miesiącach pamięta pacjentów. Szczerze polecam i dziękuję.

Nie wiem skąd te pozytywne opinie- moje odczucia po wizycie są zgoła odmienne. 1. Brak szacunku dla czasu pacjenta- Przyszłam punktualnie i dodatkowo upewniałam się tel., że opóźnień nie ma. W rejestracji usłyszałam, ze wchodzę następna, jednak musiałam godzinę oczekiwać na przyjęcie, a w tym czasie p. doktor przyjął trzech pacjentów, którzy weszli później ale byli „stałymi bywalcami”... 2. Przyszlam z bólem w kolanie ale wizyta skupiła się na żarcikach doktorka; podotykał kolano, pozginal nogę i bez wykonania USG stwierdził, ze jest ok. Otrzymałam namiary na fizjoterapeutę i tyle. 3. ...

Nie wiem skąd te pozytywne opinie- moje odczucia po wizycie są zgoła odmienne.
3. Oczekiwanie: godzina
Wizyta: 15 min.
Koszt: 150 zł
Ból jak był tak jest nadal !
Sami państwo oceńcie, czy ten lekarz jest godny zaufania...! Ja nie polecam !!

Moim zdaniem bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy lekarz. Jedyny taki jakiego spotkałem na swojej drodze. Inni, a w szczególności raciborscy ortopedzi mogą się od niego uczyć fachu i podejścia do pacjenta. Dużo zdrowia życzę

Dużo zdrowia życzę

Lekarz z powołania. Konkretny i bardzo rzeczowy a zarazem uśmiechnięty co dobrze wpływa na rozluźnienie relacji. Wszystko wytłumaczone jak to się mówi na chłopski rozum a nie terminologią medyczną. Polecam z czystym sumieniem

Pan Dejan Simić jest lekarzem, który w pełni zasługuje na polecenie. Zabieg rekonstrukcji ACL, mojego kolana przeprowadził w sposób mistrzowski. Najlepszym dowodem jest to, że po 6 tygodniach od operacji swobodnie się poruszałem z pełnym wyprostem stawu kolanowego. Jego zaangażowanie, uprzejmość, merytoryczne przygotowanie przed, w trakcie i po zabiegu zasługuje na najwyższe słowa uznania. W czasie, gdy dzisiejsza "służba zdrowia" traktuje pacjenta instrumentalnie taki ortopeda to rzadkość.

"Świetny lekarz, rzeczowy, kompetentny, poświęca wystarczająco dużo czasu na poznanie dolegliwości pacjenta, doskonale wyjaśnia dolegliwości, wykonuje USG w gabinecie już podczas pierwszej wisyty, dodatkowo bardzo sympatyczna osobowość, polecam"

Jest świetnym ortopedą,zawsze uśmiechnięty,uprzejmy, miły i sympatyczny z poczuciem humoru.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy.

Pan Dejan Simić to najlepszy ortopeda w regionie - ciesze się, ze w Wodzisławiu mamy takich świetnych lekarzy!

po przejściu kilku ortopedów u doktora Simica wreszcie wyleczyłem achilesy teraz leczę u niego inne schorzenie i wreszcie wiem co mi jest i jak postępować, wszystko wyjaśnione i wytłumaczone , Super lekarz