lekarz Diana Gadt-Frączek

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Pani Doktor pomogła mojemu dziecku wyleczyć chorobę skory, która powodowała duże kompleksy u nastolatka. Wizyta na NFZ wiec nie spodziewałam się aż takiej atencji. Jestem miłe zaskoczona, ze spotkałam lekarza z prawdziwego powołania.

Świetny specjalista,kompetentny ,poświęca pacjentowi czas ,dokładnie tłumaczy chorobę ,godny polecenia

Dokładna i skrupulatna, można o wszystko zapytać i wytłumaczy nawet dwa razy:) Warto czekać na takiego lekarza w poczekalni przez 3 godziny;)

Prawdziwy lekarz z powołania! Posiada nie tylko wiedzę, ale też świetne podejście, jest ludzka, każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu, dodatkowo jest osobą ciepłą i przesympatyczną :) więcej takich lekarzy! Gdy miałam problem z mylną diagnozą postawioną przez innego dermatologa, Pani Diana od razu mnie uspokoiła i postawiła właściwą diagnozę. Dodatkowo w ogóle nie wzięła pieniędzy za moją wizytę, ponieważ stwierdziła, że jedynie rzuciła okiem na moją "przypadłość", więc nie ma za co brać pieniędzy :) Polecam gorąco!! Najlepszy dermatolog na świecie! :)

Dostałam namiary na panią doktor z polecenia innego lekarza i jestem oczarowana. Mój syn który ma 6 lat był pytany przez inne dzieci w zerówce kiedy to zmyje z buzi a to była boląca czerwona wysypka wokół ust z którą walczyliśmy i nic. Trafiłam do alergologa zrobiliśmy testy które zupełnie nic nie wykazały a wchodząc do pani doktor zawołała-cześć alergiku. Chodzimy od lipca i już nikt nas nie pyta co syn ma na buzi, co mu się stało bo ładnie się to goi, fakt wymaga to czasu i dużej obserwacji z mojej strony ale mamy już 3 alergeny które w testach nie wyszły a pani doktor nauczyła mnie jak je odkrywać i jak to robić. Mamy kontrole co miesiąc i czuję się pewnie będąc pod stałą opieką a nie pozostawiona sama sobie. Z panią doktor można o wszystkim porozmawiać, zapytać, jest otwarta,miła i wesoła. Ma świetny kontakt z dziećmi i rodzicami. Mój syn ją bardzo lubi i chętnie idzie na wizytę. Ja też się zapisałam na wizytę i cieszę się że pożegnam sterydy, nie ma bariery z panią doktor więc śmiało można powiedzieć o swoich problemach. Polecam panią doktor bo mało kto wita tak uśmiechem każdego pacjenta i jest dobra w swoim zawodzie.

beznadziejna lekarka, byłem na wizycie z której dowiedziałem sie tylko tyle ze mam ładny tradzik i ze po co to leczyć, sama lekarka niezbyt miła

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do Węgierskiej Górki prywatnie do Pani doktor i jestem bardzo zadowolona:). Doświadczenia z dermatologami i alergologami miałam od dziecka, ale dopiero do teraz wiem, że leczy mnie lekarz który potrafi sobie poradzić z moimi problemami. Daje mnóstwo lekarstw niekoniecznie tanich, ale zawsze mam pewność, że pomogą.

U mnie diagnoza trafna, wizyty miłe, koszt wizyty niski. No i bezcenne to, ze w koncu nie wstydze sie swojego wygladu :-)

Niestety diagnoza nie trafiona. Problem nie został rozwiązany.

Niestety diagnoza nie trafiona. Problem nie został rozwiązany.

Miła, sympatyczna, profesjonalna. Gorąco polecam!

Miła, sympatyczna, profesjonalna. Gorąco polecam!