dr Diana Kupczyńskadr Diana Kupczyńska - zdjęcie profilowe

dr Diana Kupczyńska

Medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Lekarz-rezydent w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Laureatka II miejsca w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017 w kategorii Lekarz roku medycyny estetycznej. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współorganizator konferencji naukowo-szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Polecam dr Diane z czystym sumieniem. W jej rękach czuje się bezpieczna i zaopiekowana. Na wszystkie pytania dostaje wyczerpujaca odpowiedź, a w gabinecie panuje świetna atmosfera.

Bardzo polecamy. Pani Diana jest bardzo profesjonalna, wizyty to czysta przyjemność. Pełne zaangażowanie, świetnie dobrane zabiegi.

To była jedna z lepszych wizyt u lekarza w moim życiu. Pani Doktor konkretnie powiedziała co będzie dla mnie najlepsze, jednocześnie odpowiadała na wszystkie zadane pytania (a było ich naprawdę sporo!). Nie była to wizyta po której poczułam, że ktoś próbuje na siłę wcisnąć mi zabiegi, wręcz przeciwnie, usłyszałam nawet, że niektórych rzeczy zwyczajnie nie potrzebuję. Wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona z konkretnym planem działania. Niebawem znów widzę się z Panią Doktor i nie mogę się doczekać!

Pani Doktor Kupczynska to profesjonalistka i tak naprawde jedyny lekarz medycyny estetycznej, do ktorego mam pelne zaufanie. Ze wzgledu na odlegle miejsce zamieszkania nie zawsze mam mozliwosc wykonania zabiegow u Pani Doktor, ale wracam za kazdym razem jesli tylko jest to mozliwe. Podchodzi indywidualnie do problemow pacjenta, nie wykonuje zbednych (i czesto kosztownych) procedur, odmawia jesli trzeba. Ma ogromna wiedze i doswiadzenie oraz pracuje na sprawdzonych, oryginalnych preparatach i dobrym sprzecie. Zawsze jestem bardzo zadowolona z osiagnietych rezultatow i przede wszystkim czuje sie bezpiecznie w jej gabinecie, co jest dla mnie bezcenne. Sama doswiadczylam (zanim trafilam do pani Dr) i widzialam u znajomych wiele powiklan po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, wiec uwazam, ze wybor doswiadczonego lekarza to kluczowa sprawa. Poza tym konkretna, sympatyczna i otwarta osoba. Bardzo polecam Dr Kupczynska.

Mam pełne zaufanie do Pani doktor. Jestem stałą pacjentką od 3 lat. Regularnie chodzę na mezoterapię, laser i kilka razy robiłam botox. Zawsze z efektów byłam bardzo zadowolona. Nigdy nie było żadnych powikłań. Pani doktor jest bardzo otwartą osobą, podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Gabinet jest czysty a panie w klinice bardzo sympatyczne. Szczerze polecam. Marta z Oleśnicy.

Skaczę ze szczęścia. Zabieg zmniejszenia warg sromowych poszedł zgodnie z planem. Zero komplikacji. A efekty takie o jakich marzyłam. Kamień spadł mi z serca. Serio. Tak się bała bo się naczytałam głupot w internecie. Ale już po wszystkim i jestem przeszczęśliwa. Pani doktor bardzo dokładna. Od razu wiedziała o co mi chodzi. Sam zabieg nie jest straszny. Najgorsze jest chyba po, kiedy przez tydzień rzeczywiście trzeba uważać. Ale potem już jest wszystko ok. Polecam bardzo jeśli ktoś tak jak ja 2 lata zbierał się do zabiegu.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem frakcyjnym co2 u Pani doktor. Mam wrażenie że te efekty są nieco lepsze niż wynika z moich wcześniejszych doświadczeń. Może to kwestia lasera. Tak czy inaczej, po serii 4 zabiegów widzę ogromną różnicę na policzkach. Blizny są już ledwo widoczne. Niestety nie jest to całkowite pozbycie się problemu ale cień nadziei jest. Zabieg nie boli, czuć tylko ciepło. Najgorzej jest kilka godzin po zabiegu, ale da się wytrzymać. Jeśli chodzi o cenę to za1 zabieg na całą twarz płaciłam 1000 zł.

Do Pani doktor chodzę od kilku miesięcy dość regularnie i zawsze jestem bardzo zadowolonoa z zabiegów. Efekty są widoczne, są trwałe więc pieniądze nie wydaje się na darmo. Zna się na zabiegach i potrafi doradzić choć nie jest w tym nachalna. Klinika jest czysta i bardzo profesjonalna.

Jestem zachwycona panią doktor. Cudowna, charakterna kobieta z ogromną pasją. Widać, że to co robi sprawia jej przyjemnośc a co najważniejsze się na tym zna. Jestem po zamykaniu naczynek i jestem zachwycona efektami. 2 zabiegi i właściwie po problemie. Acha i po raz pierwszy spotkałam się z tym, że na miejscu robione jest najpierw usg nóg. Pełen profesjonalizm.

Być może będzie długo. W końcu trafiłam na Panią doktor która podchodzi całościowo do terapii i woli "naturalne" rozwiązania. Przy pierwszej wizycie najpierw zdiagnozowała, doradziła a następnie zaproponowała plan. Długi plan, bo zależało mi na stymulowaniu skóry w sposób małoinwazyjny a nie wstrzykiwanie sobie od razu tony preparatów w twarz. Zaczęłyśmy od lasera frakcyjnego i mezoterapii. Już po 2 zabiegach widziałam ogromną różnicę. Skóra stała się napięta, przestała się też przetłuszczać. Chodzę do Pani doktor regularnie co 1,5 miesięcy i po roku tych wizyt mogę powiedzieć że efekt jest cudowny. Jak teraz patrzę na swoje zdjęcia sprzed roku to aż nie chce mi się wierzyć jak wiele mogą zmienić takie zabiegi. BArdzo polecam.
Jedyne minusy jakie dostrzegam to czas wizyty. Czasami jest tak dużo ludzi w poczekalni, że czuje się tempo.