mgr Diana Wolańska

Dietetyk

Super dietetyk. Dzięki Pani Danie schudałam i czuje się świetnie, a mam już za sobą sporo diet i różnych podejść dietetyków. Polecam Panią Dianę za jej sympatię, wiedzę którą przekazuje w umiejętny sposób i sposób w jaki motywuje, by działać i zdrowo się odżywiać a przy okazji chudnąć. Polecam!

Jak się odchudzać to tylko u Pani Diany. Przepyszne przepisy, nie chodzi się glodnym i kilogramy sukcesywnie ubywają. Wszystkim walczącymi z kilogramami polecam.

Super turystyczną. Zawsze uśmiechnieta, motywuje i daje świetne jadlospisy dostosowane indywidualnie. Szczerze polecam.

Polecam Panią Dianę. Super specjalistka i przemiła osoba. Wspiera, motywuje i doradza. Naprawdę warto pójść do tak kompetentnego dietetyka.

Z polecenia od koleżanki trafiłam do Pani Diany. I wcale tego nie żałuję. Nareszcie wykwalifikowany dietetyk, z ogromną wiedzą i zamiłowaniem do swojej pracy. Jestem na początku drogi i walki z otyłością ,ale nareszcie dzięki Pani Dianie uwierzyłam, że mogę nauczyć się jeść zdrowo, schudnąć i czuć siędobrzez sama z sobą. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31