mgr Diana Wolańska

Dietetyk

Super dietetyk. Dzięki Pani Danie schudałam i czuje się świetnie, a mam już za sobą sporo diet i różnych podejść dietetyków. Polecam Panią Dianę za jej sympatię, wiedzę którą przekazuje w umiejętny sposób i sposób w jaki motywuje, by działać i zdrowo się odżywiać a przy okazji chudnąć. Polecam!

Jak się odchudzać to tylko u Pani Diany. Przepyszne przepisy, nie chodzi się glodnym i kilogramy sukcesywnie ubywają. Wszystkim walczącymi z kilogramami polecam.

Super turystyczną. Zawsze uśmiechnieta, motywuje i daje świetne jadlospisy dostosowane indywidualnie. Szczerze polecam.

Polecam Panią Dianę. Super specjalistka i przemiła osoba. Wspiera, motywuje i doradza. Naprawdę warto pójść do tak kompetentnego dietetyka.

Z polecenia od koleżanki trafiłam do Pani Diany. I wcale tego nie żałuję. Nareszcie wykwalifikowany dietetyk, z ogromną wiedzą i zamiłowaniem do swojej pracy. Jestem na początku drogi i walki z otyłością ,ale nareszcie dzięki Pani Dianie uwierzyłam, że mogę nauczyć się jeść zdrowo, schudnąć i czuć siędobrzez sama z sobą. Polecam

Polecam Panią Dianę. Naprawdę świetna dietetyk, nie tylko pomaga schudnąć ale też uczy jak utrzymać później te efekty. Dzięki niej jestem już 18 kg lżejsza!

Bardzo miła Pani. Pomogła mi schudnąć i przestawić mnie i całą moją rodzinę na zdrowe żywienie. Nie ma diet cud, są tylko dobrzy specjaliści którzy potrafią człowieka nauczyć prawidłowo się odżywiać.

Super specjalistka. Miła kompetentna i w ludzki sposób pomaga schudnąć bez uczucia głodu. Szczerze polecam!