dr n. med. Dobrosława Sikora-Szczęśniak

Ginekolog

To prawda wspaniałe podejście do pacjenta. Na patologii ciąży była lekarzem, który chętnie rozmawiał z pacjentem. Inni lekarze przyszli, obejrzeli i nie udzielali żadnych informacji. Wyjątkowo uprzejma, stwarza przyjazną atmosferę. Jednym słowem , za podejście do pacjenta to dla mnie LEKARZ ROKU. Jeśli chodzi o kompetencje to nie mogę się wypowiedzieć, bo się nie znam

Pani doktor D.Sikora-Szczęśniak jest bardzo dobrym lekarzem, leczy na podstawie diagnostyki, sama wykonuje badania i mogę stwierdzić, że diagnoza i leczenie jest prawidłowe, bo leki jakie przepisuje zawsze pomagają. Miałam kilka przypadłości ginekologicznych i zawsze pomoc Pani Doktor była bardzo skuteczna. Serdecznie Jej za to dziękuję. Poza tym nie stwarza jakiejś bariery w kontaktach, a więc nie ma sytuacji stresowych. Polecam. Teresa Binias stała pacjentka

bardzo dobry kontakt, gorąco polecam. Po porodzie zainteresowała się moim zdrowiem.

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

Wspaniały lekarz. Jest profesjonalistą. Prowadziła moje dwie ciąże. Zajęła się mną po porodzie i przed oczywiście. Chodzę do niej od 5 lat. Nie ma lepszego lekarza w okolicy. Wie co robi i można jej całkowicie zaufać. Edi

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

26-670 Pionki
Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
NZOZ MILLENIUM