dr n. med. Dobrosława Sikora-Szczęśniak

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek, mam ogromne zaufanie do Pani Doktor, u żadnego innego lekarza nie czułam się tak bezpiecznie, jestem po operacji usunięcia przydatków, zajęła się mną Pani Doktor, chylę przed nią czoła i polecam innym pacjentkom.

Pani doktor D.Sikora-Szczęśniak jest bardzo dobrym lekarzem, leczy na podstawie diagnostyki, sama wykonuje badania i mogę stwierdzić, że diagnoza i leczenie jest prawidłowe, bo leki jakie przepisuje zawsze pomagają. Miałam kilka przypadłości ginekologicznych i zawsze pomoc Pani Doktor była bardzo skuteczna. Serdecznie Jej za to dziękuję. Poza tym nie stwarza jakiejś bariery w kontaktach, a więc nie ma sytuacji stresowych. Polecam. Teresa Binias stała pacjentka

bardzo dobry kontakt, gorąco polecam. Po porodzie zainteresowała się moim zdrowiem.

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

Wspaniały lekarz. Jest profesjonalistą. Prowadziła moje dwie ciąże. Zajęła się mną po porodzie i przed oczywiście. Chodzę do niej od 5 lat. Nie ma lepszego lekarza w okolicy. Wie co robi i można jej całkowicie zaufać. Edi

dziewczyny i kobiety doktor sikora prowadziła moja ciąze 10 lat temu jak jeszcze nie miała specjalizacji, zwasze się spózniała z lublina do osrodka przejeła moją ciąze po innym lekarzu zresztą bardzo zaniedbanąale wszystko było ok po 10latach zaszłam w 2 ciaze poroniłam znalazłam się na oddziale gdzie spotkała ów panią doktor kiedy rozpoznała swoją pacentkę zajeła sie mna nieoddała kart inemu lekarzowi zabrała mnie usg i wiem ze była przy zabiegu w sojwj dzidzinie to zawodowiec a mało takich polecam tę kobiete bo takze wspaniały człowiek milka

Jest lekarzem najlepszym jakiego można sobie wymarzyc

Jest lekarzem najlepszym jakiego można sobie wymarzyc

Bardzo miła i uprzejma pani doktor godna polecenia.

Bardzo miła i uprzejma pani doktor godna polecenia.

Nie polecam. Prowadzona ciąża zakończyła się śmiercią dziecka. Dr powinna zareagować w porę, anie zrobiła tego. Widziała na usg, że coś jest nie tak. Mam bardzo duży żal

godna polecenia i wzbudzająca zaufanie,dokładnie tłumaczy chorobę w moim przypadku przebieg ciąży,na każdej wizycie mój maluch jest dokładnie oglądany na usg co daje mi poczucie pewności że urodzi się zdrowy