lek. dent. Dominik Chodyra

3,6

A jaki jest tam koszt wstawienia implantów? Bo też został mi ten gabinet polecony. Tylko chciałbym najpierw zorientować się co do kosztów. Józef

Ja szczerze mogę polecić dr Dominika. Wstawione 4 implanty a na nich nowe zęby. Rewelacja! Zupełnie inny komfort niż stara proteza. Należy się tylko trochę uzbroić w cierpliwość bo chwilę to trwa. Pozdrawiam.

Mój syn leczy się ortodontycznie u p. Dominika już od roku i to po różnych przygodach u różnych stomatologów, dlatego mnie również zdziwiła jedna z poniższych opinii. U mojego synka efekty są bardzo zadowalające i robią wrażenie podpartych bardzo dużą wiedzą. Z resztą koleżanka, która polecała mi p. Dominika zwracała uwagę, że często ciężko było umówić się z doktorem bo ciągle bywał na wyjazdach szkoleniowych za granicą. Wiadomo, że lekarze dysponują różnym poziomem wiedzy i często obgadują się na wzajem. Pod tym względem pomimo, że syn miał rozpoczęte leczenie u innego ortodonty p. Dominik nigdy nie krytykował to co zostało zrobione, lecz przedstawiał swój pomysł na wyprostowanie zębów. (Może opinia poniżej była pisana pod wpływem emocji lub wpływem kogoś innego). Ja osobiście zaufałam p. Dominikowi i na razie jestem z leczenia bardzo zadowolona.

Razem z koleżanka leczymy swoje dzieci u dr Dominika. Noszą aparaty od roku a efekty są zachwycające. Zdziwiło mnie to co przeczytałam ponieważ u w naszym przypadku kompletnie sie to nie potwierdza. Doktor bardzo zwraca uwagę na higienę zębów naszych dzieci przy niemal każdej wizycie i informuje nas zawsze o każdej najmniejszej dziurze w zębie. Dzięki temu nasze dzieci zaczęły wreszcie myć zeby bez przypominania przynajmniej przed zbliżająca sie wizyta:)). Bardzo polecam. Zeby nie było za słodko to minus za to ze często trzeba czekać na wizytę nawet pół godziny.

Trzy lata temu razem z moim bratem stanęliśmy w drzwiach gabinetu pana Chodyry. Ja nie zdecydowałam się na poprawienie swojego zgryzu, za to mój brat zaczął nosić aparat. Pan Chodyra z uśmiechem opowiadał, jak matki przepisują swoje dzieci do niego, bo inni ortodonci podczas wizyt nie zwracają uwagi na ubytki w zębach. Po kilku miesiącach okazało się, że pan Chodyra również stanem zębów się nie interesuje. Pomimo comiesięcznych wizyt, ani razu nie powiadomił brata o potrzebie leczenia dziur w zębach. Dodatkowo okazało się, że pan Chodyra popełnił karygodny błąd. Podczas pierwszej wizyty usłyszał od nas (i widział na zdjęciu), że mój brat miał wybite jedynki. Zęby ułamały się podczas urazu i nerw wydostał się na wierzch. Mój brat miał dosztukowanego zęba. Przy pierwszym spotkaniu padło z naszej strony wyraźne pytanie czy nie ma żadnych przeciwwskazań, aby rozpocząć korygowanie uzębienia. Uśmiechnięty pan Dominik odpowiedział, że aparat jest wskazany i wyciągnął kontrakt, który podpisaliśmy (cyrograf, jak się później okazało). Trzy lata później mój brat przechodzi przez szereg zabiegów kanałowych wykonywanych na uszkodzonych wcześniej jedynkach. Przerzut dolegliwości związanych z nerwami zębów dostrzegany jest również na dwójkach. W czasie zabiegu zapytaliśmy się innego stomatologa o to, czy po leczeniu brat ma zakładać retainer. Asystentka zapytała się o to dyżurującego ortodontę. Okazało się, że jest szkoła mówiąca o tym, że uszkodzonych tak poważnie zębów nie należy obciążać aparatami. Prowadzi to do powikłań. Uważam, że ortodonta powinien dostrzegać poza przypływem zysku, również i zagrożenia zdrowia swoich pacjentów. Daję panu Chodyrze niskie oceny, ponieważ za sympatycznym uśmiechem nie idzie nic. Ani wiedzy, ani profesjonalizmu, ani krzty samokrytyki. Gorąco nie polecam dr karierowicza.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubań"?

Gabinet Stomatologiczy Dorota Kosobucka
Tkacka 8