lekarz Dominik Daszutalekarz Dominik Daszuta - zdjęcie profilowe

lekarz Dominik Daszuta

Anestezjolog

Nie jest moją specjalnością pisanie opinii, ale w tym przypadku czuję się zobowiązana zrobić to. Pan doktor Daszuta już dwa razy uratował życie mojemu tacie. Gdyby nie on - pewnie już by go z nami nie było. Jego podejście do pacjenta, ale też do rodziny, jest godne podziwu! W czasach „hejtu” na służbę zdrowia, nieraz niestety uzasadnionego, panu doktorowi nie można zarzucić kompletnie nic. Pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie, cierpliwość, komunikacja, poświęcony czas i bycie po prostu człowiekiem - dziękuję za to wszystko z całego serca! Nauka opieki nad chorym w ...

Pan doktor Daszuta już dwa razy uratował życie mojemu tacie. Gdyby nie on - pewnie już by go z nami nie było. Jego podejście do pacjenta, ale też do rodziny, jest godne podziwu! W czasach „hejtu” na służbę zdrowia, nieraz niestety uzasadnionego, panu doktorowi nie można zarzucić kompletnie nic. Pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie, cierpliwość, komunikacja, poświęcony czas i bycie po prostu człowiekiem - dziękuję za to wszystko z całego serca! Nauka opieki nad chorym w domu - robi to osobiście z ogromną wyrozumiałością. Na rozmowy z rodziną poświęca tyle czasu, ile tylko potrzeba.
Jest zdecydowanie najlepszym lekarzem, jakiego spotkaliśmy na naszej drodze!
Do końca życia będziemy mu za wszystko wdzięczni!
Panie Doktorze, z całego serca dzięki! ❤️

Świetny specjalista jak i człowiek. Indywidualne podejście do pacjenta, zainteresowanie, szczegółowy wywiad, staranność, doświadczenie

Pan Doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek, który cudownie wykorzystuje swoje naturalne zasoby w trudnym zawodzie lekarza. Jestem zachwycona jego zdolnościami, wiedzą, stosunkiem do pacjenta i jego bliskich. Otwarty, komunikatywny, empatyczny i .... odniosłam wrażenie, że świetnie zarządzający swoim zespołem, tworząc atmosferę sprzyjającą zdrowieniu, a niekiedy i godnemu odchodzeniu. Wzór do naśladowania. Dziękuję za ogromny wkład w zdrowie mojej Mamy i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Pana Doktora, zespołu i najbliższych.

Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany choroba i samym pacjentem, widać że chce pomóc. Takich lekarzy jak Pan Dominik jest niestety malo.... Ogromna wiedza i pasja do tego co robi. Jak najbardziej polecam.

Jako pierwsza mam zaszczyt dodać pozytywną opinie. Doktor doskonale przeprowadza wywiad przed operacyjny z chorym (nawet w skomplikowanych przypadkach). Prócz tego profesjonalnie wyjaśnia przebieg operacji. Cały czas czuwa nad czynnościami życiowymi pacjenta. Po operacji sprawdza stan zdrowia i dodaje otuchy choremu. Dodam, że zawsze jest uśmiechnięty i widać że wykonuje swoją pracę z pasją. Dziękujemy za opiekę nad chorym. Rodzina.