dr n. med. Dominik Stolarczyk

Lekarz rodzinny

Lekarz znudzony pracą, do klienta podchodzi z pogardą i brakiem szacunku, nie bada tylko wystawia antybiotyk i do domu, nie słucha, jest bardzo niemiły i odpryskliwy dawno nie spotkałam się z tak bezczelnym lekarzem radzę unikać, spóźnia się na wizyty nawet godzinę a w gabinecie będziecie max 5 minut takie turbo wizyty i diagnoza

Niestety nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o Panu Stolarczyku (celowo nie piszę dr)... Diagnozę stawia nie oglądając pacjenta, a nawet się do niego nie zbliżając... Szkoda czasu i nerwów :(

zmeczony praca lekarz, ktory juz dawno powinien otworzyc prywatny gabinet, a nie skrotowo przyjmowac na nfz. antybiotyk i do domu. niebezpieczne na dluzsza mete dla pacjenta i krotkowzroczne. szkoda, ze lekarze z tytulami doktorskimi nie znaja sie na podstawach medycyny.

Bardzo dobry pan Dr Dominik Stolarczyk zdiagnozował u mnie nadczynność tarczycy i doprowadził do normalnego stanu zdrowia. Bardzo proszę o podanie adresu gdzie pan dr przyjmuje proszę o informacje

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami. Uważam że Dr Dominik Stolarczyk jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem. Urzeka mnie w nim podejście i troska o zdrowie pacjenta oraz rozmowa/wywiad, dzięki któremu zawsze stawia trafną diagnozę. Dzięki takim placówkom jak Twoja Przychodnia, widać że prywatyzacja szpitali jest konieczna. A ci co piszą takie negatywne opinie to typowi Polacy - ciągle tylko narzekać.. Ehh..

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami.

Dr Dominik, to nie tylko wspaniały lekarz, dociekliwy, sumienny i kompetentny diagnosta, to także niezwykle wartościowy człowiek, kierujący się wielkimi wartościami i etyką. Jeśli jest potrzeba znalazł dla mnie czas i to nawet znacznie po godzinach przyjęć. Zdiagnozował u mnie chorobę, o której inni lekarze nawet nie słyszeli. Moja radość z poprawy mojego stanu zdrowia, była również Jego radością. Negatywne opinie to pewnie działania zawistnych i zazdrosnych konkurentów, od których Pacjenci, tak jak cała moja rodzina uciekają do dr Dominika.

Nie wiem jak ten lekarz mial relacje z pacjentami kilka lat temu. Mam na mysli pozytywne opinie ponizej. Ale teraz to z gory patrzacy na pacjenta lekarzyna. Nie ma przyjemnosci chodzenia do niego do gabinetu. Bufon i tyle.

Nie ma przyjemnosci chodzenia do niego do gabinetu. Bufon i tyle.

Chronicznie spozniajacy sie do pracy. Cynik. Pacjent dla niego to zlo konieczne. Zdecydowanie odradzam

Chronicznie spozniajacy sie do pracy.
Cynik. Pacjent dla niego to zlo konieczne.
Zdecydowanie odradzam

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam który osobiście dzwonił do Szpitala abym został przyjęty od razu a diagnoza się potwierdziła i zawdzięczam mu życie. Zapisałem się do Pana Doktora bo sąsiedzi go polecili. Dziękuję Panie Doktorze i proszę się nie przejmować takim wpisami my pacjenci Pana znamy i szanujemy.

Jestem zdziwony tak pozytywnymi opiniami zachowania pana Doktora. Jestem po pierwszej wizycie, więc co do kompetencji nie będę się jeszcze wypowiadać, ale określiłabym tego lekarza jako bardzo niemiłego, znudzonego, niechętnego do jakiejkowiek rozmowy na temat moich dolegliwości, niechcącego niczego tłumaczyć ani wyjaśniać. Dostępny tu "kalkulator" oceny lekarza nie pozwala wpisać oceny "1". Oby jego kompetencje zrównoważyły tak negatywne pierwsze spotkanie.