lekarz Dominik Świniarski

2,1

Z racji wieku i starzejacego się umysłu, doktor powinien już odpoczywać !!!!! W medycynie należy być wciąż na bieżąco , zmieniły się standardy i leki!!!

Z racji wieku i starzejacego się umysłu, doktor powinien już odpoczywać !!!!!
W medycynie należy być wciąż na bieżąco , zmieniły się standardy i leki!!!

Doktor Dominik nie powinien już leczyć. Nie ma podejścia do pacjenta, a wiedzę lekarską jaką miał zapewne zapomniał z racji wieku. Diagnozy stawiałem sobie zawsze sam, a Pan doktor za to hurtowo wypisuje recepty.

Trafiłam na sobotni dyżur "doktora" z rocznym synem. Miał 37,5 stopnia ( przy czym zaznaczam, że była to jego pierwsza w życiu gorączka i przy tym rosnąca), ból gardła ( co było widać po tym, że nie mógł łykać śliny). Pan doktor zajrzał mu w gardło stwierdzając, że jest "piękne" a taka gorączka to nie gorączka. Nie osłuchał go. Przepisał nam syrop Ambrosol, na kaszel... i to był koniec wizyty. Nie napomknęłam nawet o kaszlu, bo syn go nie miał. Pojechaliśmy do szpitala, tam okazało się, że syn ma ostre ...

Pojechaliśmy do szpitala, tam okazało się, że syn ma ostre zapalenie gardła i gorączka sięgnęła już 38 stopni. Dostał antybiotyk.
Proszę Państwa OMIJAJCIE TEGO LEKARZA!!!
Zbagatelizował wszystko o czym mu powiedziałam.
Powinno mu się odebrać prawo do wykonywania zawodu. Może kiedyś leczył dobrze... Nie wiem, ale teraz nie potrafi tego robić i wiem, że nigdy w życiu się do niego nie udam...

Kiedyś pojechałam na dyżur do AWIPU bo córka grając w piłkę wybiła sobie palec. Pan doktor kazał czekać do następnego dnia i zgłosiś sie do chirurga. Na szczęście pilegniarka poinformowała mnie, że można się zgłosić do szpitala i bez skierownia powiedziec o co chodzi. Tam zrobiono przeswietlenie i się niaodpowiednio zajęto. NIE polecam tego lekarza!

Trzymajcie się Państwo z daleka od tego lekarza. Kiedy przyjmował w AVIPie - to rejestratorki nie informowały nawet kto pełni dyżur, bo pacjenci słysząc to nazwisko rezygnowali z wizyt. Nieuprzejmy, arogancki i nieprofesjonalny. Kiedyś przyjechałem na wizytę z chorą córką i jedyne co otrzymałem to recepta na biseptol. Zdenerwoway pojechałem do szpitala, gdzie okazało się, że dziecko ma poważną infekcję i jest odwodnione. Gdyby nie natychmiastowa kroplówka... lepiej nie myśleć.

Nieuprzejmy, arogancki i nieprofesjonalny.

Absolutnie nie zgadzam się z wypowiedziami poprzedników. Lekarz zupełnie nie nadający się do wykonywania zawodu. Doktor z AWIPU powinien już dawno przejść na emeryturę. Jest osobą niekompetentną, do pacjenta podchodzi przedmiotowo, nie wysłuchuje objawów, wypisuje standardowe leki. Jego kultura osobista pozostawia dużo do życzenia. Stanowczo odradzam!!!!

jestem dlugoletnia pacjetka tego lekarz leczyl cala moja rodzine jest kompetentny,uorzejmy, wnikliwy bardzo stara sie pomoc jest bardzo uprzejmy i osiagalny zawsze w gabinecie

Jest lekarzem bardzo mądrym,doświadczonym i kompetentnym .Do pacjentów odnosi się życzliwie i z szacunkiem.Takiego lekarza polecam wszystkim ,gdyż wzbudza zaufanie moich znajomych i w mojej rodzinie.