mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Schudłem 23kg, waga się utrzymuje cały czas. Jestem bardzo zadowolony z kuracji u Pani magister. Polecam

Korzystałam z usług Pani Dominiki, jestem bardzo zadowolona. Schudłam 13kg!! Efekt cały czas się utrzymuje. Polecam.

Polecam Panią Dominikę, profesjonalistka, nie to co inni dietetycy, z którymi miałam do czynienia. Wreszcie schudłem 37kg i nie mam efektu jojo.

Witam, chciałabym polecić wszystkim panią Dominikę Bzymek, dzięki niej przezwyciężyłam mój problem z troszkę więcej niż nadwagą. Najważniejszy dla mnie był brak efektu jojo i o dziwo po skończonej diecie nie przytyłam dzięki świetnemu wyprowadzeniu! Polecam wszystkim, którzy próbowali wszystkiego z internetu i nic nie działało. Pozdrawiam serdecznie!

Pani Dominika bardzo mi pomogła przezwyciężyć kłopoty z nadwagą opłacało się słuchać jej cennych rad i się do nich stosować. Teraz mam lepsze samopoczucie i wreszcie dobrze wyglądam. Pani Dominika była bardzo miła, podczas wizyty i dobrze się z nią rozumiałam.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Pszczyna"?

MEDIKOOL Centrum Zdrowia
ulica Ciężarowa 54