mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Dzięki Pani Dominice schudłam , przy "okazjo" okazało się też, że mam insulionooporność, o której nikt mi wcześniej nie powiedział, a próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć. Polecam

Schudłem 23kg, waga się utrzymuje cały czas. Jestem bardzo zadowolony z kuracji u Pani magister. Polecam

Korzystałam z usług Pani Dominiki, jestem bardzo zadowolona. Schudłam 13kg!! Efekt cały czas się utrzymuje. Polecam.

Polecam Panią Dominikę, profesjonalistka, nie to co inni dietetycy, z którymi miałam do czynienia. Wreszcie schudłem 37kg i nie mam efektu jojo.

Witam, chciałabym polecić wszystkim panią Dominikę Bzymek, dzięki niej przezwyciężyłam mój problem z troszkę więcej niż nadwagą. Najważniejszy dla mnie był brak efektu jojo i o dziwo po skończonej diecie nie przytyłam dzięki świetnemu wyprowadzeniu! Polecam wszystkim, którzy próbowali wszystkiego z internetu i nic nie działało. Pozdrawiam serdecznie!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Pszczyna"?

MEDIKOOL Centrum Zdrowia

Katarzyna Kaszyca

Dietetyk dziecięcy
Instytut Dietetyki
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice