mgr Dominika Dietrich-Stefankiewiczmgr Dominika Dietrich-Stefankiewicz - zdjęcie profilowe

mgr Dominika Dietrich-Stefankiewicz

Dietetyk

Celem naszej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia,ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety.

Zasadą ...

Zasadą naszej pracy jest potraktowanie każdej osoby indywidualnie.
Diety ułożone przez nas są dostosowana do stylu życia
i upodobań smakowych.

Odwiedź nas a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia
może odmienić Twoje życie na lepsze.

mgr Dominika Stefankiewicz

Dominika Stefankiewicz oraz Paulina Kołak

Polecam panią Dominikę ponieważ na odchudzaniu zna się jak nikt inny. Do gabinetu trafilam po wielu nie udanych wcześniejszych próbach. Pani Dominika na pierwszym spotkaniu przeprowadzila dokladny wywiad oraz poprosila o zrobienie jeszcze kilku badan labolatoryjnych. Okazali się ze wykryla u mnie problemy z tarczyca. Dziękuje za wszelką pomoc.

Decyzja o rozpoczęciu odchudzania w Akademii Skutecznej Diety była jedną z lepszych w moim życiu :) Nigdy nie uwierzyłabym, że schudnę 15 kg. Teraz fizycznie i psychicznie czuję się idealnie. Proponowane dania łatwe i smaczne. Pani Dominika jest osobą bardzo profesjonalną i życzliwą. Za każdym razem rozwiewała wszystkie moje wątpliwości, a w chwili kryzysu potrafiła "postawić do pionu". Każdemu kto się jeszcze zastanawia, bardzo, bardzo polecam.

Kompleksowe i bardzo indywidualne podejście do klienta. Bardzo solidna firma. Korzystałam 3 lata temu i uzyskałam bardzo dobre efekty przy prowadzeniu przez panią Dominikę. Polecam innym.

nie,nie,nie ,nie,nie polecam i mam prawo wyrazic swoją opinie, nie schudłam a jedzenie układała fatalne.

nie,nie,nie ,nie,nie polecam i mam prawo wyrazic swoją opinie, nie
schudłam a jedzenie układała fatalne.

Teraz na rynku jest wielu dietetyków, jak szukałam, to miałam duży problem kogo wybrać. Panią Dominikę Stefankiewicz poleciła mi znajoma z pracy. Istotne jest to, że ta dietetyczka zna się na wynikach badań, na chorobach, układa logiczne, smaczne jadłospisy. Nietoleruję w ogóle produktów mlecznych, z glutenem i mam dodatkowo zespół jelita nadwrażliwego, myślałam, że w życiu nie uda mi się napisać fajnego jadłospisu, a tu taka miła niespodzianka. Polecam Mirka Pozdrawiam

Pozdrawiam

Chciałam bardzo podziękować Pani dietetyk za pomoc. Zgubiłam już 12 kg, naprawdę kiedyś nie wierzyłam, że to osiągnę. W przeszłości objadałam się na tle stresu, uwielbiałam słodycze i w ogóle nie odżywiałam się regularnie. Pani Dominika napisała mi takie normalne diety, na których nie czuję się głodna, a chudnę. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią dietetyk. Ala

Ala

Ja zdecydowanie polecam Panią Dominikę. Bardzo doświadczona i inteligentna osoba. Dzieki niej schudłam ponad 10 kg Ułożona specjalnie dla mnie dieta była tania, smaczna i szybka w przygotowaniu. Pani Dominka nie miałą łatwo ze mną ponieważ jestem osobą słabo zmotywowaną, która próbowała juz kilku diet i zawsze mi coś sie nie podobało lub szybko rezygnowałam. Pani Dominika każdego dnia wysyłała mi sms-y oraz maile motywujące. Przez co po prostu głupio było mi poddać się po raz kolejny. Elżbieta W.

Ułożona specjalnie dla mnie dieta była tania, smaczna i szybka w przygotowaniu.

Elżbieta W.

jak dla mnie żadna rewelacja byłam u 6 dietetyków i Pani Dominika jest z lekka przereklamowana jest dobra ale nie jest to jakąś gwiazdą jak się zdaje po przeczytaniu komentarzy poprzedników, są nie adekwatne do rzeczywistości.

jak dla mnie żadna rewelacja byłam u 6 dietetyków i Pani Dominika jest z
lekka przereklamowana jest dobra ale nie jest to jakąś gwiazdą jak się
zdaje po przeczytaniu komentarzy poprzedników, są nie adekwatne do
rzeczywistości.

Chciałabym bardzo podziękować Pani Dominiko za pomoc w powrocie do mojej "kobiecej figury" oraz za wypracowanie nawyku zdrowego odżywiania się. Czuję się teraz o wiele lżejsza a jadłospisy, które mi Pani ułożyła przekonały mnie, że zdrowe może być bardzo smaczne :) Joanna Gogolewska

Joanna Gogolewska

Panią Dominikę Stefankiewicz poleciła mi znajoma, od jakiegoś czasu chciałam iść do dietetyka, wiem, że jest dużo dietetyków w Trójmieście, ale mało jest tych po Akademi Medycznej. Pani Dominika, to bardzo sympatyczna osoba, na pierwszy rzut oka, pomyślałam sobie, że jest bardzo młoda ... ale ma na prawdę ogromne doświadczenie i WIEDZE!!!! Byłam na prawdę zszokowana zasobem praktyki i metodą podejścia Pani Dominiki do mnie. Szczerze polecam, na prawdę godna polecenia osoba.